Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

Tworzymy listę wszystkich firm w Osielsku. W naszej bazie mamy już ponad 100 miejsc

wtorek, 24 listopada 2015 18:33 Napisała 
Firmy w Gminie Osielsko Firmy w Gminie Osielsko © eOsielsko.pl

Tworzymy kompletną listę firm i instytucji w Gminie Osielsko. W naszej bazie mamy już ponad 100 miejsc. 

 

Dla mieszkańców Gminy Osielsko tworzymy największą bazę firm, instytucji i miejsc. Dzięki naszemu katalogowi, już teraz każdy łatwo może sprawdzić, która apteka jest otwarta w niedzielę, gdzie w Osielsku dobrze zjeść (prawie 30 miejsc), gdzie zamówić jedzenie z dowozem, czy znaleźć szkołę językową według języka lub dowolny klub sportowy w naszej gminie. W przygotowaniu są kolejne branże. Powstaje miejsce, gdzie łatwo można znaleźć  produkty i usługi w Gminie Osielsko. W naszym katalogu mamy już ponad 100 punktów i cały czas dodajemy kolejne. Katalog dostępny jest pod adresem eosielsko.pl/firmy (lub fioletowy przycisk na górze strony).

 

Każdy może pomóc

My tworzymy bazę firm, miejsc i już niedługo pojawią się kolejne punkty, ale każdy z czytelników może pomóc. Jeśli prowadzisz firmę możesz ją dodać do naszego katalogu zupełnie za darmo. Na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. wyślij zdjęcie wraz z danymi kontaktowymi i krótkim opisem działalności. Jeśli nie prowadzisz firmy to też możesz pomóc. Każdą z firm można ocenić. Mieszkańcy Gminy Osielsko będą wdzięczni za Twoje zdanie, pomoże im to wybrać właściwe miejsce. Czekamy na wasze maile i opinie :)

 

Tworzymy listę wszystkich firm w Osielsku. W naszej bazie mamy już ponad 100 miejsc - 5.0 out of 5 based on 2 votes
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Etykiety

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis