Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

Uznana w Europie polska firma budująca elektrownie słoneczne otwiera filię w Osielsku. Sprawdzamy co zapewniło im sukces

czwartek, 07 kwietnia 2016 20:22 Napisał 
Logo firmy Rawicom Logo firmy Rawicom

Nie wiem czy wiesz, że w Twojej okolicy jest nowy sąsiad. Jest nim firma Rawicom z Łabiszyna, która profesjonalnie  zajmuje się pozyskiwaniem energii elektrycznej ze słońca. Polska firma specjalizuje się w kompleksowym montażu instalacji fotowoltaicznych w Twoim domu, przedsiębiorstwie, szkole, basenie i tam gdzie tego potrzebujesz.

 

Rawicom co roku zwiększa swój potencjał i ma znaczący udział w pozyskiwaniu energii ze źródeł odnawialnych co widać po zrealizowanych inwestycjach. Nasze instalacje zobaczysz w Niemczech, Belgii, Wielkiej Brytanii i oczywiście w Polsce. Firma może się poszczycić wykonawstwem kilkuset instalacji przydomowych oraz kilku z największych komercyjnych instalacji w Polsce. 

 

Dlaczego warto nas wybrać?

Firma Rawicom zapewnia swoim klientom poprawę komfortu życia. Twoja własna elektrownia słoneczna dostarczy Ci czystą energię elektryczną dając oszczędności oraz dodatkowy przychód z odsprzedaży nadprodukcji do sieci energetycznej. To niezależne źródło energii uchroni Cię od wzrostu cen prądu. 

 

Wygodnie i ekologicznie

W 100% bezobsługowy system produkcji energii o bardzo wysokiej trwałości zapewni Ci długi czas korzystania z odnawialnych źródeł energii (OZE). Instalacja jest na tyle prosta, że nie wymaga przebudowy domu czy pracochłonnych działań adaptacyjnych. Z instalacją fotowoltaiczną jesteś ekologiczny. Energia jest pozyskiwana z natury, co oznacza brak emisji dwutlenku węgla i jakichkolwiek zanieczyszczeń oraz zero hałasu. 

 

Co powinieneś wiedzieć decydując się na produkcję prądu z OZE? 

Inwestując w instalację fotowoltaiczną warto poszukać firmy, która wykonuje usługę kompleksowo. Firma RAWICOM opiekuje się klientem od momentu doboru odpowiedniej instalacji, poprzez jej wykonanie, aż do załatwienia kompletu formalności mających na celu wpięcie instalacji do sieci energetycznej. Stawiamy na: kompleksowość, profesjonalizm, bezpieczeństwo, przejrzystość, rzetelność i terminowość.

 

Warto wybrać sprawdzoną firmę

Z uwagi na długoletnią żywotność paneli, które powinny sprawnie funkcjonować przez minimum 25 lat, trzeba zwrócić uwagę, żeby wybierać producentów mających duże doświadczenie na rynku. Dopiero wybór sprawdzonej firmy instalatorskiej i producenta o uznanej renomie gwarantuje zadowolenie i trwałość instalacji.

 

Inwestycja spłaca się z oszczędności

Rozpatrując inwestycję w elektrownię słoneczną można śmiało powiedzieć, że spłaca się ona z oszczędności, a dodatkowo poprawia jakość energii elektrycznej dostarczanej do gospodarstwa, która w polskiej rzeczywistości stale jeszcze odbiega od standardów. Ma to wpływ na pracę i trwałość urządzeń elektrycznych. Instalacje z odnawialnymi źródłami energii poprawiają również wizerunek gospodarstwa jako samowystarczalnego i ekologicznego.

 

W swojej ofercie mamy:

  • elektrownie słoneczne dla domu i firmy
  • systemu awaryjnego zasilania
  • stacje ładowania pojazdów elektrycznych    

Nasza siedziba znajduje się w Galerii Osielsko, dane kontaktowe znajdziesz tutaj.

 

Publikacja jest reklamą firmy Rawicom. Dane kontaktowe do dostępne są tutaj.

Uznana w Europie polska firma budująca elektrownie słoneczne otwiera filię w Osielsku. Sprawdzamy co zapewniło im sukces - 3.0 out of 5 based on 6 votes
Oceń ten artykuł
(6 głosów)
Etykiety
Michał Grzelski

O wielkości dziennikarza nie świadczy ilość artykułów, lecz czy potrafi ukazać prawdę choćby była najgorsza.

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis