Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

Czy warto jechać na przegląd do autoryzowanego serwisu? Jak przygotować samochód do zimy?

środa, 18 listopada 2015 18:36 Napisała 
Euro Car Serwis w Osielsku przy Bielskiej 1a Euro Car Serwis w Osielsku przy Bielskiej 1a

Dlaczego z przeglądem gwarancyjnym nie trzeba już jeździć do autoryzowanego serwisu (ASO), ile powinna kosztować wymiana opon i jakie części zamienne najlepiej wybierać. Poniżej publikujemy wywiad, w którym funkcjonowanie warsztatu samochodowego od kuchni zdradza na Pan Krzysztof - kierownik w Euro Car Serwis.

 

eOsielsko.pl: Naszą wizytę zaczynamy od pytania dotyczącego serwisów gwarancyjnych. Każdy kto miał "przyjemność" odwiedzić ASO, wie że rachunek może przyprawić o ból głowy. Czy można na tym zaoszczędzić, nie tracąc jakości?

Pan Krzysztof: Niewiele osób wie, że nie trzeba już wydawać tysięcy złotych na autoryzowany serwis. Dzięki regulacjom unijnym ASO musi akceptować przeglądy serwisowe wykonane gdzie indziej. Oczywiście takiego przeglądu nie zrobimy w pierwszym lepszym warsztacie. Trzeba dysponować właściwym sprzętem i korzystać z odpowiedniej jakości części. Nasz warsztat spełnia wymogi dotyczące sprzętu dla wszystkich popularnych marek. A części to osobny temat…

 

To znaczy…?

Po prostu dajemy klientom wybór. W ofercie mamy zarówno te najtańsze części, jak i markowe. Wiadomo, że aby spełnić wymogi przeglądu gwarancyjnego nie zawsze można używać tanich zamienników. Jeśli klient chce zrobić przegląd gwarancyjny to musimy trzymać się standardów. W pozostałych wypadkach zawsze doradzamy klientom, które najlepiej wybrać. Części różnią się pod względem trwałości i precyzji wykonania. My wiemy kiedy warto zainwestować więcej, a kiedy nie warto wybierać droższego rozwiązania. Ale ostateczny wybór zawsze zostawiamy naszemu klientowi. To on musi podjąć decyzję, ile chce zapłacić.

 

Przed wizytą ustaliliśmy, że klienci chwalą sobie Euro Car Serwis za "elektronikę". Co to oznacza w praktyce?

Pomagamy naszym klientom oszczędzić sporo na serwisach gwarancyjnych. Poza tym specjalizujemy się też w elektryce i elektronice samochodowej. W dzisiejszych czasach komputer to w warsztacie kluczowe narzędzie. Stawiamy na jakość, dlatego nasi eksperci od elektroniki mają za sobą wieloletnią pracę w autoryzowanych serwisach oraz zagraniczne doświadczenie. Dzięki temu, że jesteśmy ekspertami w tym temcie możemy zaproponować konkurencyjne ceny. Podczas gdy wiele warsztatów każe sobie osobno płacić za diagnostykę komputerową, u nas jest to gratis, w przypadku, gdy klient zdecyduje się na naprawę w naszym serwisie. W przeciwnym wypadku będzie to tylko 50 zł.

 

Co jeszcze poza naszpikowaniem samochodów elektroniką zmieniło się przez ostatnie lata?

Największa zmiana to podejście do samochodów. Ludzie przestali zwracać uwagę jak działa ich samochód i stąd bierze się sporo awarii. Nie mówię, że codzienne, ale chociaż raz na sezon warto sprawdzić podstawowe rzeczy takie jak płyn hamulcowy, czy olej w skrzyni biegów. W związku z tym mamy dla czytelników portalu eOsielsko.pl specjalną ofertę.

 

Na co mogą liczyć czytelnicy naszego portalu?

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów. Dlatego mamy poczekalnię, na każdego czeka gorąca kawa. Większość napraw rozwiązujemy w przeciągu jednego dnia. Poprzez rzetelną pracę pokazujemy jak powinien wyglądać profesjonalny serwis łączący jakość z korzystnymi cenami. Przykład to wymiana opon, są miejsca gdzie to zupełnie nieuzasadnienie może kosztować nawet 100 zł.  U nas ceny są na pewno najkorzystniejsze w gminie i jedne z najlepszych w województwie (porównanie cen wymiany opon w Gminie Osielsko znajdziesz na stronach eOsielsko.pl - link tutaj - przyp. red.).  Myślę, że najlepiej przyjechać i sprawdzić nas na miejscu. Dla czytelników eOsielsko.pl przygotowaliśmy specjalną ofertę. Na hasło eOsielsko do każdej wymiany opon dokładamy w pakiecie zupełnie za darmo podstawowy przegląd samochodu, taki jak powinno się robić co sezon.

 

Publikacja jest reklamą Euro Car Serwis Osielsko. Warsztat zajmuje się mechaniką, elektryką, elektroniką, klimatyzacjami i wymianą opon. Dane kontaktowe do serwisu dostępne są tutaj.

Czy warto jechać na przegląd do autoryzowanego serwisu? Jak przygotować samochód do zimy? - 3.8 out of 5 based on 8 votes
Oceń ten artykuł
(8 głosów)
Etykiety

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis