Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

Naturhouse Fordon

Naturhouse Fordon
Naturhouse Fordon 4.8125 5 7

Średnia z 8 ocen

Twoja ocena

7 Opinie  |  Napisz opinię

Twardzickiego 60, 85-791 Bydgoszcz

885 063 904
bydgoszcz.twardzickiego@naturhouse-polska.com
Kategorie:
O miejscu

Naturhouse to światowy lider w dziedzinie żywienia i dietetyki. Z naszej pomocy na całym świecie skorzystało już ponad 6 milionów osób i liczba ta nieustannie rośnie. Jak to się dzieje? To proste! W naszych Centrach Naturhouse każdy znajduje to czego szuka - fachową i rzetelną poradę dietetyka oraz przepis na sukces. Nasi specjaliści do każdego problemu podchodzą indywidualnie, nie tylko dobierając najlepszej klasy suplementy, ale przede wszystkim opracowują osobisty plan dietetyczny. Bezskutecznie walczysz z nadwagą? Ciągle dopada Cię efekt jo-jo? Sprawdź jak łatwo jest osiągnąć i utrzymać idealną wagę z Naturhouse. Jesteśmy po to, aby Ci w tym pomóc.

Opinie

Dodaj opinię
 • Polecam!

  Anna , 25 August 2016

  W pełni zasługują na najwyższą ocenę. Dawno nie spotkałam się z takim profesjonalizmem. Dziękuję za fachowe porady, za troskę i za wsparcie.
  Oceń tę opinię:
 • Polecam!

  Polecam!` , 8 July 2016

  Nigdy nie czułam się lepiej! Kuracja odchudzająca z Naturhouse, to był strzał w 10! Schudłam wymarzone 15 kg i zmieniłam swoje życie o 180 stopni. Niesamowicie się czuję, nie chodzę głodna, stosuję się do rad. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Dziękuję.
  Oceń tę opinię:
 • Polecam!

  Magda , 6 July 2016

  Byłam naprawdę gruba. W styczniu ważyłam prawie 95 kg. To była tragedia, ale pomoc i wsparcie uzyskałam w Naturhouse. Pani Marta okazała się być dietetykiem z prawdziwego zdarzenia. Można jej zaufać.
  Oceń tę opinię:
 • Polecam!

  Paulina , 20 May 2016

  Jestem zadowolona z Naturhouse. Schudłam szybko i skutecznie. Bez żadnego efektu jojo. Myślałam, że odchudzanie z Naturhouse nie będzie takie przyjemne. Dobra obsługa klienta!
  Oceń tę opinię:
 • Polecam.

  Katarzyna , 7 April 2016

  Cieszę się, że zdecydowałam się na odchudzanie z Naturhouse. Dzięki nim uwierzyłam w swoje własne możliwości i doszłam do wyznaczonego celu. Schudłam, jestem spełniona i szczęśliwa. Dziękuję.
  Oceń tę opinię:
 • Polecam!

  Justyna , 17 March 2016

  Mam bardzo dobrą opinię na temat tego punktu. Naturhouse jest popularną poradnią dietetyczną i nic dziwnego. Naprawdę potrafią pomóc ludziom z nadwagą. Oni nie tylko dają odpowiednie rady, ale przede wszystkim współpracują z pacjentem. Cieszę się, że udało mi się schudnąć i to tak dużo. Brak efektu jojo, to dodatkowy atut współpracy z Naturhouse.
  Oceń tę opinię:
 • Polecam!

  Barbara , 3 March 2016

  Ten punkt spełnił moje oczekiwania. Przyszłam do nich we wrześniu z wagą 75 kg przy wzroście 170. Czułam sie bardzo źle w swoim ciele. Nie czułam się atrakcyjna, szczupła, lekka i ciągle miałam ochotę na jakieś przekąski. Przygoda z Naturhouse nauczyła mnie jednak zdrowego stylu życia i zaczęłam nowy etap. Skończyłam z fast foodami, słodyczami tłustym jedzeniem, choć powiem że nie było łatwo. Z pomocą wykwalifikowanej pani dietetyk - Pani Marty było mi jednak łatwiej. Mogłam z nią porozmawiać na każdy temat, powiedzieć o swoich obawach, lękach, a ona słuchała, rozumiała mnie i potrafiła wesprzeć na każdym kroku. Były kryzysowe momenty, ale wtedy Pani Marta robiła wszystko, bym wyszła z tej krętej drogi na prostą. Jestem jej bardzo wdzięczna. Jej zaangażowanie, włożone serce i wiedza na temat odchudzania zdziałały cuda. Co do samego Naturhouse - nie mam uwag.Metoda trzech filarów działa, a etap zrzucenia wagi i następnie jej stabilizacja, sprawia, że nie ma efektu jojo. Jestem zadowolona. Dziś ważę 55 kg i czuję się świetnie!
  Oceń tę opinię:

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis