Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

Czytelnik pyta, czy zmieniły się ceny biletów na trasie Osielsko-Bydgoszcz. PKS wyjaśnia sytuację

czwartek, 04 lutego 2016 11:57 Napisała 

Otrzymaliśmy pytanie od naszego czytelnika dotyczące cen biletów na trasie Osielsko-Bydgoszcz. O odpowiedź poprosiliśmy PKS w Bydgoszczy.

 

Poniżej publikujemy pytanie czytelnika:

Przed feriami na przykładowej trasie z przystanku przy ulicy Poziomkowej w Osielsku do Placu Teatralnego bilet kosztował dwa złote, teraz płaci się 2,50. Aktualnie zmienił się kierowca, który tłumaczy, że taką kwotę pokazuje mu kasa. Co spowodowało taką sytuację?

 

I wyjaśnienie, jakie udzielił nam Artur Bogusławski, Kierownik Bazy Bus Serwis PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.:

Na podanej relacji Poziomkowa Osielsko - Bydgoszcz Plac Teatralny nie przeprowadzano żadnych zmian i tak, cena biletu wynosi 2,50 PLN. Na relacji Poziomkowa Osielsko - Bydgoszcz Ogińskiego również nie przeprowadzano żadnych zmian i tak  cena biletu wynosi 2,00 PLN. Co było przyczyna takiego stanu bez zapoznania się z wykupionym przez czytelnika biletem,  nie jestem w stanie powiedzieć. W przypadku reklamacji usługi czy ceny biletu należy kontaktować się z PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o. przez internet, listownie lub osobiście ul. Jagiellońska 58 Bydgoszcz.

 

Podsumowując

Nie było zmian cen biletów na tej trasie. Nasz czytelnik niestety nie zachował biletu, na podstawie którego można by dokładniej zbadać sytuację. W związku z odpowiedzią PKS można wnioskować, że najprawdopodobniej doszło po prostu do pomyłki. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości PKS w Bydgoszczy ekspresowo odpowiada na wszelkie pytania, więc najlepiej udać się z reklamowanym biletem bezpośrednio tam.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis