Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

Gmina Osielsko zasługuje na swój magazyn. Znajdziecie go w najlepszych sklepach i punktach usługowych

poniedziałek, 18 kwietnia 2016 08:48 Napisał 
eOsielsko - magazyn mieszkańców gminy eOsielsko - magazyn mieszkańców gminy © eOsielsko.pl

Drodzy czytelnicy w naszej gminie pojawiło się nowe bezpłatne czasopismo - eOsielsko magazyn mieszkańców gminy

 

Gmina Osielsko, to niezwykłe miejsce zamieszkałe przez niezwykłych ludzi. Mam na myśli nie tylko zasobność gminnej kasy i status materialny mieszkańców. Cenniejsze - jak sądzę - jest ich zaangażowanie, zainteresowania i pasje. Przekonałem się o tym, gdy przed ponad rokiem założyłem portal eOsielsko.pl. Zainteresowanie sprawami naszej gminy przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Aktualnie na portal zagląda średnio ponad 13 tysięcy unikatowych użytkowników miesięcznie. To więcej niż liczba zameldowanych mieszkańców(!), a to oznacza, że interesują się nami także goście spoza gminy.

 

eOsielsko.pl zawdzięcza swój sukces przede wszystkim Wam, współautorom i czytelnikom portalu. Ludziom o nieprzeciętnych aspiracjach, wymaganiach i marzeniach. Ze skali zainteresowania życiem gminy zrodził się pomysł wydania magazynu w formie drukowanej. Czasopismo jest uzupełnieniem i pogłębieniem codziennego serwisu informacyjnego na portalu eOsielsko.

 

Lekturę pierwszego numeru polecam rozpocząć od niezwykłej historii: dr Michał Molski zdradza, jak w zaledwie kilka lat, wraz z rodziną, stworzył w gminie Osielsko szpital wykonujący pionierskie operacje, którym wielu pacjentów zawdzięcza sprawność lub nawet życie. Rodzina Molskich to niejedyny nasz przykład, gdzie połączenie pasji z ciężką pracą daje świetne efekty.  Dzięki fascynacji końmi i znajomości hipoterapii Katarzyna Piekut-Kaluba prowadzi Jagodową  Stajenkę (s. 7). Natomiast zaledwie 14-letnia, zakochana w motocrossie, Wiktoria Grabowska zdobyła już wicemistrzostwo Polski, a znawcy wróżą jej międzynarodową karierą (s. 14). Jako się rzekło, mieszkańcy mają swoje wymagania i marzenia. Na s. 3 (obok) Leszek Kuziak, radny powiatowy, mieszkaniec Niemcza, rysuje swoje wyobrażenie gminy w najbliższych latach. Niezwykle inspirujące, mam nadzieję także dla władz gminy Osielsko. Zapraszam do lektury.

 

Dziękuję autorom tekstów i reklamodawcom (Salon Masażu Revital & Spa,  Sklep  Zoologiczny dla Pupila, Centrum Edukacyjne Nabla, Studio Pielęgnacji Psów Psi Zakątek, Kancelaria Rachunkowa Jolanata Kobierowska, Pizzeria Tradycja, Delikatesy Fishka, Jagodowa Stajenka, Hotel Tyrol, Księgarnia 63). Liczę na dalszą współpracę, dzięki której ukażą się kolejne numery magazynu.

 

W poniedziałęk 18 kwietnia magazyn dostarczyliśmy do najlepszych sklepów i punktów usługowych w gminie, m.in w Galerii Osielsko. Pierwszy numer rozszedł się w ekspresowym tempie i wielu punktach nie było go już w środę 20 kwietnia.

eOsielsko nr 1
Gmina Osielsko zasługuje na swój magazyn. Znajdziecie go w najlepszych sklepach i punktach usługowych - 4.8 out of 5 based on 6 votes
Oceń ten artykuł
(6 głosów)
Etykiety

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis