Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

Radny Lewandowski w sprawie Chabrowej: "Wykonawca robót ma po ich zakończeniu doprowadzić drogę do stanu początkowego"

środa, 27 kwietnia 2016 10:55 Napisał 
Radny gminy Osielsko Krzysztof Lewandowski Radny gminy Osielsko Krzysztof Lewandowski © eOsielsko.pl

W czwartek 21 kwietnia opublikowaliśmy list naszego czytelnika dotyczący zniszczeń na ulicy Chabrowej (więcej tutaj). Głos w sprawie zabrał radny Krzysztof Lewandowski:

 

W sprawie rzekomej dewastacji ul. Chabrowej w dniu dzisiejszym ustaliłem, nieoficjalnie, iż nie jest to tylko wyrównywanie poboczy.

Prace, które niby niszczą czyjeś trawniki, co istotne znajdujące się najprawdopodobniej w pasie drogowym, których właścicielem jest Gmina, czyli My wszyscy, mają związek z budową kolektora wod-kan w ciągu ul. Chabrowej oraz dokonania prac mających na celu usystematyzowanie odwodnień. Faktycznie wykonane równanie poboczy w sposób istotny zmieniło wygląd niejednego trawnika, jednak jak mnie zapewniono wykonawca robót ma po ich zakończeniu doprowadzić do stanu początkowego.

Cieszę się, że Gmina, szanuje pracę swoich Mieszkańców i stara się dokonywać takich czynności aby dobra estetyczne były zachowane, pomimo, iż ich powstanie odbywa się na zawiasach prawa. Teraz przyjdzie nam konsekwentnie czekać i egzekwować.

 

My cały czas czekamy na odpowiedź z urzędu

 

Radny Lewandowski w sprawie Chabrowej: "Wykonawca robót ma po ich zakończeniu doprowadzić drogę do stanu początkowego" - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Etykiety
Krzysztof Lewandowski

Jest radnym gminy Osielsko VII kadencji, członkiem Rady Sołeckiej Osielska oraz prezesem UKS „Dęby Osielsko”. Jest także doktorantem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis