Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

"Pierwsza gazeta o ludziach stąd". Znajdziecie ją w najlepszych sklepach i punktach usługowych

wtorek, 14 czerwca 2016 19:59 Napisał 

Drodzy czytelnicy, drugi numer nowego bezpłatnego czasopisma eOsielsko jest już dostępny

 

Wyznam bez cienia kokieterii, że już dawno nie usłyszałem tylu miłych słów. A wszystko za sprawą pierwszego numeru magazynu „eOsielsko”, który został tak ciepło przyjęty. „Mówią, że to wreszcie pierwsza gazeta o ludziach stąd”, powiedziała mi kierowniczka sklepu, gdy spytałem, jak jej klienci odbierają magazyn.

 

Powodzenie magazynu przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. W ciągu niespełna czterech dni (od poniedziałku do czwartku) niemal wszystkie egzemplarze trafiły do odbiorców. A w wielu punktach pisma nie było już w środę. Magazyn eOsielsko powstał z pasji do naszej małej ojczyzny. W pracę nad nim cały zespół włożył mnóstwo serca, dlatego tak entuzjastyczne przyjęcie jest dla nas bardzo ważne. W związku z dużym zainteresowaniem czytelników i ogłoszeniodawców drugi numer eOsielsko ukazuje się w zwiększonym nakładzie 5 000 egzemplarzy.

 

Ten numer pełen jest tego, co lubię najbardziej. Historii o ludziach, którzy realizują swoje pasje. Dla Anity Żytowicz język angielski to pomysł na życie, a jej osiągnięcia w nauczaniu i badaniu języka są imponujące (s.4-5). Na stronie drugiej Robert Bujak ogłasza konkurs, dzięki któremu pragnie zarazić swoją pasją do fotografii dzieci i młodzież. Na stronach 8 i 9 o swoim powołaniu opowiadają: fryzjerka - Anna Gliszczyńska, masażystka Aleksandra Grudzień i kosmetyczka Magdalena Sykut. Te trzy kobiety są najlepszym uosobieniem maksymy, że pasja to najlepszy pomysł na biznes. Podziw budzą też młodzi twórcy kultury w naszej gminie. Tomek Bakuła, ze znikomym wsparciem ze strony gminy tworzy lokalną markę muzyczną - Niemcz Fest (s.15). Katarzyna Dworska wydaje debiutancką książkę „Tajemnica Avinionu” (s.14).

 

Magazyn eOsielsko to także miejsce debaty nad rozwojem gminy. Radny Andrzej Matusewicz swoją wizję opiera na pomyśle budowy u nas parku przemysłowego (s.3). A co Państwo na to? Ciekaw jestem też Państwa zdania w sprawie odważnego pomysłu Jacka Sieńskiego dotyczącego zamiany ul. Bydgoskiej na jednokierunkową (s.7). Czy jesteśmy już gotowi na rozwiązania rodem z Holandii czy Danii?

 

Zapraszam do lektury i już nie mogę się doczekać opinii oraz komentarzy dotyczących magazynu, które chętnie uwzględnię w kolejnym numerze.

 

Numer jest już dostępny m.in. w Galerii Osielsko, Szpitalu Eskulap, Aptekach w Polomarketach i większości sklepów spożywczych w naszej gminie. Poniżej mapa z listą punktów, gdzie magazyn został już dostarczony:

 

https://drive.google.com/open?id=1nJkIf0dT2c491xueu0-fCcEMA3c&usp=sharing

nr 2
"Pierwsza gazeta o ludziach stąd". Znajdziecie ją w najlepszych sklepach i punktach usługowych - 4.1 out of 5 based on 9 votes
Oceń ten artykuł
(9 głosów)
Etykiety

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis