Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

Poruszający list ofiary grudniowego wypadku w Osielsku. "Ból i nieprzespane noce"

sobota, 24 stycznia 2015 18:18 Napisane przez  Pan M.

Napisał do nas czytelnik, który brał udział w wypadku, do jakiego doszło 28. grudnia na skrzyżowaniu Szosy Gdańskiej z Jeździecką. Wypadek spowodowała 17-latka bez prawa jazdy (więcej na ten temat tutaj). Poniżej publikujemy list naszego czytelnika, Pana M:

 

Witam. Jestem osobą biorącą udział w wypadku z dnia 28 grudnia 2014 roku. Jechałem z Żoną i dwiema córkami 1,5 i 2,5 lat do Bydgoszczy. -6 stopni mrozu ostre słońce na skrzyżowaniu o którym jest mowa podtapiało śnieg na poboczu i na pochyleniu szosy do środka skrzyżowania spływająca woda zamarzała.

 

Przed maskę mojego auta wjechała na środek szosy nieletnia dziewczyna bez uprawnień do prowadzenia tego typu pojazdu i zatrzymała się na środku. Zrobiła to około 10 metrów przed nami.nie mieliśmy szans się zatrzymać. Swoją głupotą i nieodpowiedzialnością jej rodziców wyrządziła mojej rodzinie wielką krzywdę. Żona cierpi, ma poważne obrażenia które wyszły po kilku dniach nasilających się bóli. Leczenie u specjalistów wiąże się z odległymi terminami przez kasę chorych, więc wszystko prywatnie za pieniążki, leki kosztują, zastrzyki przeciwbólowe drogie. Dzieci boją się zapinania w fotelikach, płaczą podczas jazdy.

 

Samochód do kasacji. Same problemy. Policja i ubezpieczyciele twierdzą ze sprawca ponosi odpowiedzialność i zostanie obciążony kosztami kasacji auta i leczenia mojej rodziny, ale to tylko dla sprawcy kara i nauczka. Nic jednak nie wynagrodzi bólu i nieprzespanych nocy mojej żony i tego ile się nacierpi u chirurga wracając do zdrowia. Sam nieświadomie wracam do momentu uderzenia, huku krzyku dzieci i żony. Jechałem prawidłowo i nic nie mogłem zrobić. Apeluję do kierowców by uważali na tym skrzyżowaniu. Na pewno jest dla niektórych jest trudne, ale dla wszystkich jest niebezpieczne.

Poruszający list ofiary grudniowego wypadku w Osielsku. "Ból i nieprzespane noce" - 4.9 out of 5 based on 10 votes
Oceń ten artykuł
(10 głosów)

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis