Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

Czytelniczka po ostatnim wypadku drogowym: Oto najniebezpieczniejsze miejsca w Osielsku

wtorek, 27 stycznia 2015 06:44 Napisane przez  Czytelniczka

W odpowiedzi na Poruszający list ofiary grudniowego wypadku w Osielsku. "Ból i nieprzespane noce" nasza czytelniczka o nicku mieszkanka stworzyła listę najniebezpieczniejszych miejsc w Osielsku.

List czytelniczki

Współczuję Panu M serdecznie, życzę zdrówka dla całej Rodziny ...a co do skrzyżowania to jest jakaś masakra... Powinni coś z tym zrobić!!! Jak dla mnie są trzy miejsca bardzo niebezpieczne do jazdy jak i dla pieszych:

  • Główne skrzyżowanie w Osielsku (Szosa Gdańska z Centralną -przyp. red.). Raz auto by mnie potrąciło, jak byłam na zielonym świetle z wózkiem dziecięcym.
  • Duże przejście dla pieszych przed Biedronką. Lampy się świecą, ale przejście tam to cud. Jak auto się zatrzyma , to z drugiego pasa jadą dalej.
  • Jadąc do Bydgoszczy "skrzyżowanie" kolo opel Mikołajczak ( Szosa Gdańska z Jeźdzecką -przyp. red.). Masakra, wyjechać od strony Myślęcinka do Osielska baaardzo niebezpieczne!! Gmina Osielsko powinna się zabrać za te niebezpieczne główne miejsca w Osielsku!!

 

A jakie jest Państwa zdanie?

Nasza czytelniczka stworzyła listę dotyczącą głównie Osielska. Jakie jest Państwa zdanie na ten temat? Gdzie jeszcze jest bardzo niebezpiecznie w naszej gminie? Co gminna powinna zrobić? Czekamy na Państwa opinie.

Czytelniczka po ostatnim wypadku drogowym: Oto najniebezpieczniejsze miejsca w Osielsku - 4.5 out of 5 based on 6 votes
Oceń ten artykuł
(6 głosów)

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis