Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

Lachowska odpowiada Rutce: "Nigdy w żadnych wyborach nie stawiałam nikomu wódki, ani sama jej nie piję"

poniedziałek, 02 marca 2015 23:48 Napisała 

We wczorajszym artykule opisaliśmy okoliczności wyboru sołtysa w Niemczu w 2011 roku (więcej tutaj). Wybrana została wówczas Krystyna Lachowska, która pokonała Małgorzatę Rutkę.

 

Przegrana napisała wówczas na forum internetowym:

Część "wyborców" pojawiła się po raz pierwszy i wyszła bardzo zadowolona dzięki wyszynkowi (konkretnie wódce, zasponsorowanej przez aktualną sołtys - czemu głośno dawali wyraz!!!).

 

Przed publikacją poprosiliśmy Krystynę Lachowską o komentarz, ale Pani sołtys odpowiedziała dopiero po publikacji artykułu. Oto treść jej listu:

Witam na przyszłość proszę dopytać i pisać prawdziwe wiadomości, a nie powtarzać bzdur, że ktoś wygrał wybory, że stawiał wódkę wyborcom. Ja nigdy w żadnych wyborach nie stawiałam nikomu wódki, ani sama jej nie piję. Jeżeli ktoś podaje nieprawdziwe informacje i szkaluje kogoś i podrywa mu autorytet, to proszę to wszystko zdementować i przyznać się do błędu i nie pisać na drugi raz takich bzdur. Myslalam, że eOsielsko potrafi pisać prawdziwe i sprawdzone informacje. Pisanie o wybraniu mnie za wódkę i to jest pomówienie. Pozdrawiam i prosze o sprostowanie swojego artykulu.

Lachowska odpowiada Rutce: "Nigdy w żadnych wyborach nie stawiałam nikomu wódki, ani sama jej nie piję" - 5.0 out of 5 based on 2 votes
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis