Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

Dlaczego mieszkańcy nie korzystają z pływalni w Osielsku? "Ktoś zaniedbał basen na etapie projektowym" [LIST]

piątek, 07 sierpnia 2015 10:44 Napisane przez  Wiesława Gryz

O nieprawidłowościach na basenie w Osielsku pierwszy napisał radny Andrzej Matusewicz. Zwrócił uwagę, że basen miał nas kosztować milion rocznie, a kosztuje dwa (do przeczytania tutaj; więcej o basenie tutaj). Nasza czytelniczka, Pani Wiesława Gryz też zabrała głos w sprawia basenu w Osielsku, zamieszczamy go poniżej.

 

Odpowiem dlaczego do basenu dopłaca Gmina 2 miliony złotych? My i nasi znajomi korzystamy z basenu, ale nie w Osielsku. Dlaczego wybieramy odległa Perłę (basen przy ul. Grzymały-Siedleckiego na Wyżynach w Bydgoszczy - przyp. red.) lub basen na Błoniu? Ponieważ na basenie w Osielsku jest najzimniejsza woda. Po drugie nie pomyślano absolutnie o małych dzieciach, a tych podobno w gminie jest dużo. Nie mam na basenie żadnej propozycji dla dzieci potrzebujących zjezdżalni, brodzika i ciepłej wody.

 

Dlatego chociaż jest daleko jedziemy do odległych dzielnic Bydgoszczy. Ktoś zaniedbał basen na etapie projektowym. Wstyd się przyznać ale w Barcinie jest basen OSIR-u, z którego też korzystamy ponieważ pomyślano tam o dzieciach. Raz na jakiś czas odwiedzamy Termy Maltańskie w Poznaniu. Szkoda, bo mieszkamy w Osielsku. Dopóki będzie to basen dla starszych i dla sportowców, to będzie deficyt.

Dlaczego mieszkańcy nie korzystają z pływalni w Osielsku? "Ktoś zaniedbał basen na etapie projektowym" [LIST] - 2.4 out of 5 based on 17 votes
Oceń ten artykuł
(17 głosów)
Etykiety

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis