Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

Pizzeria Tradycja

Pizzeria Tradycja

Dodaj opinię jako pierwszy

Bydgoska 22, 86-032 Niemcz

665939644
Kategorie:
O miejscu

Nasz lokal to połączenie nowoczesności z tradycją, które zauważyć można zarówno w wystroju wnętrza jak i w przygotowywanej przez nas kuchni. U nas rozsmakujecie się Państwo w różnego rodzaju pizzach, kebabach, a od niedawna w soczystych i chrupiących kurczakach. Posiadamy także domowej roboty pierogi oraz zupy jak u mamy.

 

W konkursie "Smak na okrągło" na łamach Expressu Bydgoskiego zostaliśmy okrzyknięci najlepszą pizzerią spoza Bydgoszczy, natomiast w klasyfikacji ogólnej zajęliśmy 5 miejsce. 

 

Dbamy także o naszych najmłodszych klientów, z myślą o nich przygotowaliśmy "kącik dziecięcy" w którym mogą rozwijać swoją kreatywność, każdą prace wieszamy w naszej "mini galerii".

 

Oferujemy także możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych do 35 osób, oraz przygotowania cateringu. Zapraszamy do odwiedzenia Nas, skosztowania naszych dań,a my zapewnimy sympatyczną i miłą obsługę oraz satysfakcje z jedzenia. ;)

 

Jako ciekawostkę dodam, iż zgromadzone przez nas "starocie" pochodzą z naszych rodzinnych domów i są przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Opinie

Dodaj opinię

Dotychczas nie dodano opinii.

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis