Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

Mieszkanka naszej gminy wydaje debiutancką książkę. Do spełnienia marzeń brakuje niewiele [ZDJĘCIA]

niedziela, 22 listopada 2015 17:31 Napisała 
Katarzyna Dworska Katarzyna Dworska

Katarzyna Dworska, mieszkanka Maksymilianowa, wydaje swoją debiutancką książkę „Tajemnica Avinionu". Aby jej się udało musi zebrać jeszcze osiem tysięcy złotych przez pozostałe 35 dni.

 

Crowdfunding

Katarzyna Dworska zbiera pieniądze za pomocą crowdfundingu (zbiórki społecznościowej) na portalu Polak Potrafi. Aby spełnić swoje marzenie i wydać książkę, "Tajemnica Avinionu" musi zebrać 12 tys. zł przez 45 dni. Do tej pory udało jej się zebrać trochę ponad cztery tysiące, potrzebnych jest jeszcze osiem. Dlatego autorka, poprzez nasz portal, zwraca się z prośbą o wsparcie.

 

Jak pomóc zrealizować marzenia?

Każdy kto chciałby zostać mecenatem kultury powinien odwiedzić stronę książki "Tajemnica Avinionu" na portalu polakpotrafi.pl . W przypadku crowdfundingu nawet niewielkie sumy są na wagę złota, bo przemnożone przez dużą liczbę wpłacających pozwalają zebrać kwotę potrzebną na realizację marzeń. W zamian za wsparcie swojej książki Katarzyna Dworska oferuje ciekawe nagrody, w zależności od wartości wpłaty mogą to być materiałowe torby, książki z dedykacją, spotkania z autorem, podziękowania na pierwszej stronie książki, czy logo sponsora na okładce. Pomocne będzie także udostępnienie informacji o zbiórce, tak aby jak najwięcej osób się o niej dowiedziało.

 

O czym jest książka?

"Tajemnica Avinionu" to opowieść o dziewczynie wychowującej się w świecie, którego mieszkańcy tak długo byli pozbawieni magii, że zapomnieli o jej istnieniu. Sile targana poczuciem, że nie w tym miejscu Płaskowyżu powinna być, wyrusza w podróż przez Góry Ciemności na wyklętą Północ - jedną z ostatnich ostoi magii. Po drodze przez przypadek wplątuje się w walkę między buntownikami, a sprawującymi twarde rządy sługami Boga Jasności. Pomocną dłoń wyciąga do niej nieoczekiwanie Farris, tajemniczy i wyjęty spod prawa zaklinacz. Jednak to dopiero początek ich przygody. Katarzyna Dworska powiedziała nam:

- Praca nad książką zajęła mi kilka lat. Pierwsza wersja powstała jeszcze podczas moich studiów. Od tamtego czas wciąż coś zmieniałam i ulepszałam, aby osiągnąć wymarzony efekt. Teraz książka jest już gotowa, aby pokazać ją światu. 

 

Kim jest autorka?

O sobie napisała tak:

Pierwsze opowiadanie napisałam, gdy skończyłam osiem lat. Od zawsze wiedziałam, że to za pomocą słów, chcę wyrazić siebie. Wybór studiów nie był przypadkowy. Po roku katorgi i cierpienia na lingwistyce stosowanej, wylądowałam na dziennikarstwie i komunikacji społecznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Przez chwilę współpracowałam z regionalną redakcją Gazety Wyborczej. Potem po dwóch latach błądzenia i szukania pomysłu na siebie, stwierdziłam, że nie umiem żyć bez pisania. I tak znalazłam się w Gazecie Pomorskiej.

Poza stroną książki na portalu polakpotrafi.pl przebieg zbiórki można śledzić także na Fanpage'u na Facebooku. Portal eOsielsko.pl objął patronat nad zbiórką pieniędzy, o jej efektach będziemy informować. Trzymamy kciuki, w imieniu autorki prosimy o wsparcie i zachęcamy chociaż do drobnych wpłat. Życzymy powodzenia :)

Mieszkanka naszej gminy wydaje debiutancką książkę. Do spełnienia marzeń brakuje niewiele [ZDJĘCIA] - 4.8 out of 5 based on 5 votes
Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis