Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

Już czwarty rok z rzędu mieszkańcy naszej gminy spotkają się z na wspólnym ubieraniu choinki [ZAPOWIEDŹ]

środa, 02 grudnia 2015 18:50 Napisała 

Mieszkańcy naszej gminy w piątkowy wieczór ubiorą choinkę. Wspólne strojenie drzewka odbędzie się w Żołędowie już po raz czwarty.

 

To już powoli staje się żołędowskim zwyczajem. W mikołajkowym czasie na skrzyżowaniu ulic Bydgoskiej i Wierzbowej (czyli tam, gdzie w poprzednich latach)  mieszkańcy będą wspólnie ubierać choinkę. Hanna Gołata, współorganizatorka wydarzenia (razem ze Świetlicą w Żołędowie) powiedziała nam:

Spotkamy się, żeby zapalić choinkowe lampki, pokręcić się przy choince w mikołajkowej atmosferze. Potem wszystkich, a w szczególności najmłodszych, zapraszamy do świetlicy, gdzie wspólnie spędzimy czas przy herbacie i ciastkach. Spotkanie ma służyć głównie integracji naszej społeczności.

 

Organizatorowie zapowiadają też gościa specjalnego. Przybędzie sam Mikołaj, który będzie miał ze sobą drobne niespodzianki. Spotkanie zaplanowano na godzinę 18.00. Więcej informacji dostępnych jest na stronie wydarzenia na Facebooku.

 

To wydarznie, tak jak wszystkie inne ciekawe w naszej gminy znajdziecie w naszym kalendarzu wydarzeń (niebieski przycisk na górze strony).

 

 

Już czwarty rok z rzędu mieszkańcy naszej gminy spotkają się z na wspólnym ubieraniu choinki [ZAPOWIEDŹ] - 5.0 out of 5 based on 2 votes
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis