Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

Medalista mistrzostw Polski w boksie, kulturysta i pokazy kulinarne. Dzień Kobiet w GOK-u był pełen atrakcji [ZDJĘCIA]

poniedziałek, 14 marca 2016 11:39 Napisane przez 
Dzień Kobiet w GOK Dzień Kobiet w GOK

W piątek 11 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Osielsku odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet.

 

Po uroczystym powitaniu pań przez organizatora i prowadzącego Piotra Wizimirskiego, swój występ  z zespołem rozpoczął Mateusz Wiśniewski. Zaśpiewał znany wszystkim paniom utwór "Bądź moim natchnieniem". Gwiazdą wieczoru był niewątpliwie ekspert kulinarny Piotr Lenart propagator jagnięciny i gęsiny. Po wstępnej prezentacji zdrowego, ekologicznego ptactwa, laureat  "Złotych Półgęsków" przygotował dla Pań pyszne przekąski, kanapki z okrasą oraz hamburgery z gęsiną (wspomagał go Mikołaj Joachimowski).

 

Bokser i kulturysta

Po kolejnym muzycznym występie wokalisty, odbył się pokaz boksu brązowego medalisty Mistrzostw Polski z 2015 - Jana Sosnowskiego. Owacji nie było końca, kiedy na ring została zaproszona  jedna z pań. Walczyła dzielnie z samym mistrzem, który dał się pokonać. Po kolejnej uczcie pięknych piosenek w jazzowej aranżacji panie powitały kulturystę Mateusza Drobnieckiego. Gromkie brawa nie pozwoliły zejść z ringu kulturyście, który eksponował swoje idealne, opalone ciało.

 

Udany wieczór

Wieczór uatrakcyjnił paniom także występ Kacpra Andrzejewskiego. Zaprezentował kilka amerykańskich standardów chwytających za serce min. "Fly me to the moon". Towarzyszący wokalistom instrumentaliści Jakub Kowalczyk i Filip Dzierżawski swoimi improwizacjami oczarowali publiczność. Piątkowy koncert należy uznać za absolutnie udany nie tylko ze względu na atrakcje wieczoru, ale przede wszystkim dzięki wspaniałym paniom, które zaszczyciły go swoją obecnością.

Medalista mistrzostw Polski w boksie, kulturysta i pokazy kulinarne. Dzień Kobiet w GOK-u był pełen atrakcji [ZDJĘCIA] - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Oceń ten artykuł
(1 głos)
GOK

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis