Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

Mieszkańcy naszej gminy bawili się podczas Nocy Kupały w Bożenkowie [ZDJĘCIA]

środa, 29 czerwca 2016 12:50 Napisane przez 

Po raz pierwszy mieszkańcy Bożenkowa i nie tylko, bawili się na terenie harcówki, podczas Nocy Kupały

 

Tak jak przystało na noc świętojańską nie zabrakło wianków, które na początku zabawy zostały rzucone do wody przy  akompaniamencie piosenki  „Wiła wianki i rzucała je...”. Później przyszła pora na zabawę taneczną. Pomimo deszczowej aury i burzy, wszyscy bawili się znakomicie. Oczywiście noc świętojańska to również święto ognia, dlatego też około godziny 23.00, publika obejrzała niesamowity pokaz fireshow.  Kilkunastu minutowy pokaz wywarł ogromne wrażenie, co przełożyło się na kolosalne brawa dla wykonawców. Po takich przeżyciach przyszedł czas na dalszą zabawę na parkiecie, która trwała do bladego świtu. Pierwsze promienie słoneczne zmusiły do zakończenia zabawy i pójścia do domów.  Kolejna tak noc czerwcowa  już za rok.

Zabawę zorganizowała instruktor z Świetlicy Bożenkowo -  Hanna Kątna, a przyczyniła się do tego Rada Sołecka z Bożenkowa, która przekazała na ten cel środki finansowe. 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
GOK

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis