Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

Czekamy na zdjęcia waszych magicznych miejsc

wtorek, 20 wrzesnia 2016 09:29 Napisała 

Do 10 października można nadsyłać prace w konkursie „Moje magiczne miejsce”

Na początku maja „Gazeta Wyborcza” ogłosiła konkurs na najlepszą fotografię pokazującą urokliwą, magiczną, nieoczywistą Bydgoszcz w rocznicę jej 670-tych urodzin. Zwycięzcę spośród sześciu finalistów wybrali czytelnicy. Mieszkaniec Osielska - Robert Bujak - wygrał konkurs, wręcz deklasując konkurencję. Zwycięskie zdjęcie ukazuje od środka Młyny Rothera na Wyspie Młyńskiej, można je zobaczyć poniżej.

Nagrodę otrzymaną w konkursie „Wyborczej” Robert Bujak postanowił przeznaczyć dla dzieci i młodzieży, zachęcając ich do fotografowania. W czerwcowym drukowanym magazynie eOsielsko ogłosiliśmy konkurs na najlepszą fotografię pod tytułem  „Moje magiczne miejsce”. Z uwagi na utrudniony dostęp do regulaminu przedłużamy termin nadsyłania zdjęć do 10 października. W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież do 18 lat. Zdjęcia należy nadsyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Pełny regulamin konkursu znajduje sie na eosielsko.pl/konkurs-fotograficzny. Zachęcamy do udziału w konkursie.

 

Zwycięskie zdjęcie

 

Czekamy na zdjęcia waszych magicznych miejsc - 3.0 out of 5 based on 2 votes
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis