Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

Mamy pełną ofertę gastronomiczną gminy Osielsko - jest aż 21 miejsc, gdzie można zjeść. Znasz wszystkie?

środa, 25 marca 2015 19:03 Napisała 

Oferta gastronomiczna w naszej gminie jest dość szeroka od ekskluzywnych restauracji do miejsc bardziej ekonomicznych, gdzie można zjeść coś na szybko. W katalogu mamy aż 21 miejsc, gdzie można zjeść w gminie Osielsko.

 

Króluje kuchnia staropolska

Oferta restauracji w Osielsku jest szeroka. Po części pewnie zawdzięczamy to Szosie Gdańskiej, bo wszystkie restauracje zlokalizowane są wzdłuż tej drogi. Restauracje w naszej gminie celują raczej w tradycyjne smaki. Chata Myśliwska specjalizuje się w dziczyźnie i potrawach staropolskich. Tradycyjne menu jest też w Gazdówce, ale tutaj motywem przewodnim są przysmaki z Podhala i kuchnia góralska. Typowe staropolskie menu (schabowy, karkówka, żeberka, pierogi itd) znajdziemy też w Czarnym Koniu, czy w restauracji Pod Lwem. Tawerna urozmaica tradycyjne polskie menu o bogaty wybór dań  rybnych i inspirowanych morskim klimatem.

 

Urozmaicenie oferty restauracji

Poza tradycyjną kuchnią polską mamy też restauracje oferujące bardziej międzynarodowe menu. Restauracja w hotelu Pan Tadeusz stawia na dania kuchni europejskiej i orientalne smaki, ale znaczna część menu to też typowe polskie potrawy. Najbardziej odmienne klimaty panują w Dakocie. Tamtejsza restauracja oferuje dania kuchni światowej z elementami kuchni meksykańskiej.

 

Nie tylko restauracje - oferta jest szeroka

W naszej gminie mamy też pizzerie, kebaby, burgerownię, ofertę fast-food, dwie cukiernie, czy punkt specjalizujący się w obsłudze cateringowej. Lista 21 miejsce, wraz z krótkim opisem, gdzie można zjeść w Osielsku dostępna jest tutaj. Wszystkie miejsca można ocenić i komentować oraz przeczytać opinie innych użytkowników. Zapraszamy.

 

Poznaj partnera serwisu eOsielsko.pl 

Przy okazji zachęcamy do zapoznania się z ofertą partnera serwisu eOsielsko.pl - Starej Stodoły w Olszewce. Stara Stodoła to wyjątkowa restauracja położona tuż przy polu golfowym około 40 km od Osielska. To doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy chcą pograć w golfa, rozpocząć swoją przygodę z golfem, albo po prostu zorganizować imprezę w wyjątkowym miejscu. Więcej informacji o naszym partnerze dostępnych jest tutaj.  Jeśli chcesz zostać partnerem serwisu eOsielsko.pl kliknij tutaj i dowiedz się więcej.

Mamy pełną ofertę gastronomiczną gminy Osielsko - jest aż 21 miejsc, gdzie można zjeść. Znasz wszystkie? - 4.4 out of 5 based on 7 votes
Oceń ten artykuł
(7 głosów)

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis