Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

Z kowbojami czy góralami? Osielskie wesela znane są w całym regionie. Sprawdzamy atrakcje i ceny

wtorek, 28 kwietnia 2015 18:25 Napisane przez  Justyna Paul-Olejniczak
Po prawej stronie Gazdówka w Żołędowie Po prawej stronie Gazdówka w Żołędowie

Gmina Osielsko jest znana z lokali oferujących organizację wesel o różnorodnej tematyce, np. góralskiej, czy kowbojskiej. Przyjrzeliśmy się dokładniej ofercie wybranych lokali w naszej gminie.

 

Czasy, kiedy panowało przekonanie, że im więcej jedzenia i picia na weselu, tym lepiej są już dawno za nami. Menadżerowie sal weselnych mówią niemal jednym głosem, że dla klienta liczy się wysoka jakość posiłków, wystrój sali oraz baza hotelowa.  Poza salą, liczy się również standard pokoi hotelowych oraz otoczenie, gdzie od niedawna można przygotowywać zaślubiny. Restauracje prześcigają się w organizowaniu atrakcji dla gości. Młode pary mają w czym wybierać.

 

Gmina Osielsko posiada szeroką ofertę gastronomiczną (sprawdź tutaj - wszystkie restauracje w Osielsku). Sprawdziliśmy ofertę weselną kilku z nich:

 

Dakota - sprawdź dane kontaktowe i opinie

Restauracja i hotel Dakota są urządzone w stylu country. Wnętrze udekorowane jest pamiątkami sprowadzonymi ze Stanów Zjednoczonych oraz obrazami nawiązującymi do dzikiego zachodu. Drewniana, kolorowa fasada budynku sprawia, że goście poczują się, jak w westernowym miasteczku. Oprócz wesela można też wziąć ślub na terenie hotelu. Sala pomieści do 100 osób.

Cena: od 140zł/os.

 

Pan Tadeucz - sprawdź dane kontaktowe i opinie

Restauracja Pan Tadeusz poza posiłkiem i dekorowaniem sali, na życzenie klientów pomaga dobrać zespół bądź DJ’a. Oferuje także dodatkowe atrakcje np. fotobudkę, czy fajerwerki. Posiada dużą salę bankietową, która pomieści do 140 osób.

Cena: około 180 zł/os.

 

Gazdówka - sprawdź dane kontaktowe i opinie

Jeśli ktoś ma ochotę na prawdziwe góralskie wesele, powinien zorganizować je w Zajeździe Gazdówka w Żołędowie. Znaleźć tam można nie tylko posiłki kuchni staropolskiej i góralskiej, ale także wnętrze nawiązujące do Podhala. Pomieści ono nawet do 120 osób.

Cena: około 175 zł/os.

 

Czarny koń - sprawdź dane kotaktowe i opinie

Klimat polskiej wsi wraz ze staropolskim jedzeniem oferuje Restauracja Czarny Koń. W Sali weselnej może bawić się nawet 180 osób. Obok restauracji znajduje się stajnia z końmi, które z chęcią przywitają Nowożeńców przed wejściem do restauracji. Specjalnością restauracji jest prosiak podawany w płomieniach. Lokal proponuje także imprezy plenerowe.

Cena: od 149 zł/os.

 

Atrakcje na życzenie

Restauracje ciągle wzbogacają swoją ofertę o nowe dania i atrakcje dla gości. Są gotowi sprostać oryginalnym pomysłom przyszłych małżonków. Osielskie lokale doskonale wpisują się w trend organizowania wesel tematycznych. Menadżerowie lokali często podkreślają, że z chęcią dopasują ofertę do potrzeb klienta. Nic dziwnego, że Osielsko cieszy się takim powodzeniem w organizowaniu wesel.


Przedstawiliśmy oferty wybranych restauracji w Osielsku. Wszystkie restauracje są w naszym katalogu usług gastronomicznych - mamy aż 25 miejsc w gminie Osielsko, gdzie można zjeść (dostępny tutaj). Zapraszamy do zapoznania się także z ofertą partnera serwisu eOsielsko.pl - Starą Stodołą (więcej tutaj).

Z kowbojami czy góralami? Osielskie wesela znane są w całym regionie. Sprawdzamy atrakcje i ceny - 4.8 out of 5 based on 4 votes
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Etykiety

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis