Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

Nasi kolarze walczyli w Łasinie o puchar burmistrza. Do podium zabrakło niewiele

piątek, 17 czerwca 2016 10:17 Napisała 
Kolarze N-Bike Academy Kolarze N-Bike Academy nadesłane

Zawodniy N-Bike Academy rywalizaowali na mistrzostwach szkółek kolarskich o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Łasin

 

Najlepiej wypadł Tymon Łysiak, który zajął czwarte miejsce, Marcel Tarczykowski przyjechał na 12 pozycji. W wyścigu kobiet mieliśmy naszą zawodniczkę Gosię Mikulską, która pomimo upadku na początku świetnie pojechała na dystansie i  dogoniła inne zawodniczki kończąc na bardzo dobrym 10. miejscu. W wyścigu rocznika 2004, Kamil Witkowski przyjechał na 20 miejscu.

 

Był to wyścig, który wiele nauczył naszych zawodników i pozwolił im zdobyć cenne doświadczenie. Nasi reprezentanci startowali po raz pierwszy na ulicznych wyścigach, co z pewnością miało wpływ na końcowe wyniki. Bardzo im gratulujemy! Dziękujemy Klubben.no oraz gminie Osielsko.

autor: Norbert Łysiak - N-Bike Academy

Nasi kolarze walczyli w Łasinie o puchar burmistrza. Do podium zabrakło niewiele - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis