Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

wtorek, 09 sierpnia 2016 11:43 Napisała
GLKS Osielsko - Polonia Bydgoszcz GLKS Osielsko - Polonia Bydgoszcz Edyta Kaliszuk

w niedzielę 7.08 seniorzy GLKS Osielsko rozegrali pierwszy mecz w eliminacjach Pucharu Polski przegrywając z Polonią Bydgoszcz 0:4

Piłkarze GLKS Osielsko, w I rundzie Pucharu Polski na szczeblu Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w sezonie 2016/2017, ulegli zespołowi Polonii Bydgoszcz 0:4. W pierwszej połowie nasi piłkarze stracili bramkę już w 8. minucie, ale do końca pierwszej połowy, pomimo zaciętej walkim, nie padły już bramki i wydawało się, że kwestia ostatecznego wyniku jest sprawą otwartą.

W drugiej połowie Polonia szybko strzeliła drugą bramkę (w 56. minucie) i później kontrolowałoa już spotkanie, dwukrotnie podwyższając wynik (w 75. i 83. minucie). Nasi piłkarze mieli kilka swoich sytuacji, których jednak nie zdołali skutecznie wykorzystać.

Polonia Bydgoszcz to relatywnie silny zespół (w nadchodzącym sezonie będzie występował w okręgówce). Pomimo iż spotkanie zakończyło się porażką, piłkarze GLKS Osielsko zaprezentowali się dobrze i z optymizmem można patrzeć na nadchodzący sezon.

Pomimo walki piłkarze GLKS-u przegrali z Polonią Bydgoszcz i odpadli z rywalizacji o Puchar Polski [ZDJĘCIA] - 5.0 out of 5 based on 3 votes