Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

środa, 31 sierpnia 2016 09:42 Napisała
LKS Dąbrowa Chełmińska - GLKS Osielsko LKS Dąbrowa Chełmińska - GLKS Osielsko Edyta Kaliszuk

GLKS Anmar Osielsko powracaja do seniorskich rozgrywek po pięciu latach przerwy. W I kolejce B klasy grupy II Kujawsko-Pomorskich rozgrywek Piłki Nożnej w sezonie 2016/2017, zremisowali na wyjeździe z zespołem LKS Dąbrowa Chełmińska 0:0

GLKS Osielsko ostatnio występował w rozgrywkach seniorskich w roku 2011/2012. Po tym sezonie ze względu na kwestie organizacyjne zespół nie został zgłoszony do rozgrywek na kolejne lata. Teraz po pięciu latach przerwy seniorska piłka wraca do Osielska.

Nie wykorzystana przewaga

Powrót do ligi seniorzy rozpoczęli od meczu wyjazdowego z LKS Dąbrowa Chełmińska. Pierwszą połowę meczu grę kontrolowali osielszczanie. Jednak  pomimo zaciętej walki i kilku pewnych sytuacji bramkowych, nie udało im się zaskoczyć bramkarza gospodarzy.

Druga odsłona pokazała znowu dominację naszych piłkarzy na boisku, jednak ponownie nie zdołaliy wykorzystać dobrych momentów pod bramką Dąbrowy.  Doskonale sprawiła się nasza defensywa, stanowiąc mur nie do przebicia dla przeciwników.

Udany start

Pomimo iż spotkanie zakończyło się bezbramkowo, wszyscy są bardzo zadowoleni. Drużyna dobrze się zaprezentowała, wynik też jest saktysfakcjonujący, jak na debiut naszych piłkarzy w piłce seniorskiej. Cały zespół zasługuje na słowa pochwały! Następne spotkanie odbędzie się również na wyjeździe 4 września o godz.11 w Cekcynie.

Po pięciu latach przerwy GLKS Osielsko ponownie zagrał w Klasie B. Powrót okazał się udany [ZDJĘCIA] - 5.0 out of 5 based on 4 votes