Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

Zakończenie sezonu N-Bike Academy. Nasz zawodnik zajmuje drugie miejsce w całym cyklu Garmin MTB Series

wtorek, 25 października 2016 12:38 Napisała 
Norbert Łysiak na drugim stopniu podium Norbert Łysiak na drugim stopniu podium nadesłane

N-Bike Academy udanie zakończyło sezon rowerowy 

Garmin MTB Series to najlepsze co w mtb, ciężkie i wymagające w trasy oraz silna konkurencja. Tym razem zespół N-Bike Acedemny pojechał do Rumi na ostatnią odsłonę tego cyklu, gdzie czekała trasa 56 km z przewyższeniami 1400 m. Lepszego finału nie można było sobie wymarzyć. Norbert Łysiak zajął trzecie miejsce w wyścigu i to w doborowym towarzystwie towarzystwie (Andrzej Kaizer, Michał Bogdziewicz) oraz 2 miejsce w całym cyklu. To wspaniałe zakończenie rowerowego sezonu 2016!

Piotr Jurczak zajął świetne 11 miejsce w swojej kategorii. Bardzo dziękujemy Wyższej Szkole Gospodarki z Bydgoszczy, Klubben Polska, Oponeo.pl oraz Gminie Osielsko, Centrum Rowerowemu.pl, SiSU sport, klinice Oculomedica za pomoc w przygotowaniach.

autor: N-Bike Academy

Zakończenie sezonu N-Bike Academy. Nasz zawodnik zajmuje drugie miejsce w całym cyklu Garmin MTB Series - 5.0 out of 5 based on 2 votes
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis