Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

Akcja "Polska Biega" w Osielsku: Rekord frekwencji na starcie "Biegaj z Dębami" [RELACJA+ZDJĘCIA]

sobota, 23 maja 2015 12:19 Napisała 

Dzisiejsze "Biegaj z Dębami" odbyło się w ramach akcji "Polska Biega". Na starcie pojawiło się 49 uczestników. To nowy rekord frekwencji.

 

"Biegaj z Dębami" to impreza, która w naszej gminie odbywa się regularnie co tydzień już od jesieni 2013 roku. Spotkania biegowe w Osielsku cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Poprzedni rekord frekwencji wynosił 40 osób. Te 49 osób to około 0,4% mieszkańców naszej gminy, więc mamy jeszcze co poprawiać. Jeśli czytasz teraz relację, a nie było Cię dziś rano, to znaczy, że do 50 osób zabrakło właśnie Ciebie.

 

Na starcie "Biegaj z Dębami" pojawiło się dziś kilu nowych uczestników. Jedną z nich była Beata Polasik, radna z Niemcza, która popisała się bardzo dobrą kondycją. Poza biegaczami dzisiejsze spotkanie licznie wsparli chodzący z kijkami, którzy zawsze są także mile widziani.

 

Dla uczestników organizatorzy przygotowali pamiątkowe dyplomy. Na mecie czekały też przepyszne domowe ciasta, kawa, herbata oraz woda. Dla młodszych niespodzianki w formie kolorowych piłek. Następne spotkanie już za tydzień.

 

Do zobaczenia w sobotę, 30 maja, jak zawsze o godzinie 9.00.

 

Akcja "Polska Biega" w Osielsku: Rekord frekwencji na starcie "Biegaj z Dębami" [RELACJA+ZDJĘCIA] - 5.0 out of 5 based on 2 votes
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Etykiety

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis