Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

Stara Stodoła

Stara Stodoła

Dodaj opinię jako pierwszy

Olszewka 26, 89-100 Nakło nad Notecią

606 744 730
imprezy@golf-olszewka.pl
Kategorie:
O miejscu

Stara Stodoła to wyjątkowe miejsce spotkań położone około 40 kilometrów od Osielska. Niebanalne połączenie rustykalnego klimatu sali biesiadnej w odrestaurowanej stodole z elegancją domku klubowego przy najstarszym polu golfowym w województwie kujawsko-pomorskim z pewnością pozostawi niezapomniane wrażenia.

 

Pole golfowe

Nasze pole golfowe jest najstarszym polem w województwie kujawsko-pomorskim – w tym roku obchodzimy już dziesięciolecie działalności. Jesteśmy otwarci na wszystkich chętnych – nie wymagamy Zielonej Karty ani Karty HCP, nie stawiamy też zapory cenowej. Zaczynającym przygodę z golfem nieodpłatnie pokazujemy podstawy, pozwalające na cieszenie się grą. Wszelkie informacje dotyczące pola golfowego w Olszewce, aktualności, cennik i wiele, wiele zdjęć dostępnych jest na naszej stronie.

 

Imprezy

Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy rodzinne – od komunii po wesela. Naszą specjalnością są imprezy dla firm: integracyjne pikniki z golfem, szkolenia, imprezy dla najlepszych klientów. Zaufało nam już wiele firm i organizacji. Wśród nich są Philips Poland, Bank Gospodarki Żywnościowej, Ster-Projekt, Nestle-Pacific, Telekomunikacja Polska, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Rotary Club. Nasi goście wspominają nie tylko niepowtarzalny klimat i domową atmosferę oraz sympatyczną i profesjonalną obsługę, ale też i znakomita kuchnię, z której jesteśmy tak dumni. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, by i Państwo byli zadowoleni z wizyty u nas. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowym programem imprezy firmowej oraz z proponowanym menu weselnym.

Opinie

Dodaj opinię

Dotychczas nie dodano opinii.

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis