Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

Świętowaliśmy rok Lok&Rolla w Osielsku. Hitem okazały się pielęgnacja Kérastase oraz strzyżenie Ventaglio [ZDJĘCIA][WIDEO]

poniedziałek, 04 lipca 2016 19:01 Napisała 

W miniony weekend obchodziliśmy pierwsze urodziny Lok and Roll w Osielsku. Sprawdzamy dlaczego tak wielu gości odwiedziło ten salon

 

O Lok and Roll

Lok and Roll to uznana w Warszawie sieć salonów fryzjersko-kosmetycznych. Marta Hiller, kierowniczka w Osielsku wyjaśniła czemu marka zawdzięcza swój sukces:

Stawiamy na najwyższą jakość usług. Zawdzięczamy to w pełni profesjonalnym produktom firm L'oreal i Kerastase. Liczy się też wysoki poziom wyszkolenia załogi. Starannie dbamy o to by nasi pracownicy nie przestawali się edukować i byli na bieżąco z najnowszymi trendami. Wsłuchujemy się w potrzeby gości i dzięki temu naszą najlepsza reklamą są zadowoleni klienci (więcej o salonie Lok and Roll w Osielsku przeczytasz tutaj - przyp. red.).

 

Już rok w Osielsku

W weekend świętowaliśmy pierwszy rok salonu w Osielsku. Marta Hiller wyjaśniła:

Początkowo obchody zaplanowane były tylko na piątek, ale zainteresowanie było tak duże, że zdecydowaliśmy się przedłużyć urodziny o jeden dzień.

Co tak przyciągnęło klientów? Były drobne upominki, tort i szampan, ale największym zainteresowaniem cieszyły się darmowe porady stylistów, zabiegi Kerastase (gratis do każdego strzyżenia) oraz obcinanie włosów innowacyjną włoską metodą Ventaglio (tzw. obcinanie wachlarzowe - dzięki „pionowemu” trzymaniu nożyczek można uzyskać efekty nieosiągane w przypadku tradycyjnego strzyżenia, metoda ta jest polecana w szczególności do długich włosów). Jak to wygląda w praktyce można zobaczyć na krótkim filmiku nakręconym w piątek w Lok and Roll:

 

Sporym zainteresowaniem cieszyły się też zabiegi kosmetyczne, głównie manicure, pedicure, laser do depilacji i kriolipoliza.

 

Co czeka nas w nadchodzącym roku?

Marta Hiller powiedziała:

Z okazji urodzin wystartowaliśmy ze stanowiskiem „barber”. Mamy profesjonalny sprzęt - maszynki, brzytwy, odpowiednio wyprofilowany fotel. Szkolenie przeprowadzał znany w środowisku „brodaczy” ekspert Kamil Cesarski.  Do tego specjalistyczne kosmetyki, każdy mężczyzna znajdzie tu wszystko do pielęgnacji włosów i brody. Obcinanie metodą Ventaglio spotkało się z ogromnym zainteresowaniem ze strony osielszczanek, dlatego raz w miesiącu będzie nas odwiedzał warszawski stylista specjalizujący się w tej technice.

W tym roku wprowadziliśmy w Osielsku kriolipolizę (nieinwazyjny zabieg polegający na "zamrażaniu tkanki tłuszczowej") oraz depilację laserową. Odpowiadając na zainteresowanie naszych klientek w tym roku zaoferujemy im specjalistyczne zabiegi medycyny estetycznej.

I dodała: 

A już w najbliższy piątek (08.07) odbędzie się w naszym salonie „Dzień Bonjour”. Przy zakupie produktu Kerastase czeka na nasze klientki relaksujący i wyciszający zabieg także Kerastase gratis. Oczywiście obowiązują wcześniejsze zapisy - 52 330 23 14.

Publikacja jest reklamą Lok and Roll (Szosa Gdańska 27, Osielsko). Telefon: 52 330 23 14

Świętowaliśmy rok Lok&Rolla w Osielsku. Hitem okazały się pielęgnacja Kérastase oraz strzyżenie Ventaglio [ZDJĘCIA][WIDEO] - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Etykiety

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis