Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

W sobotę będą świętować swoje 20-lecie w Osielsku! Z tej okazji na wszystkich gości czeka niespodzianka

środa, 10 sierpnia 2016 08:07 Napisała 

Już w najbliższą sobotę salony fryzjerskie Anny Dubińskiej świętować będą 20-lecie istnienia. Sprawdzamy, co będzie czekać na klientów tego dnia


Przez 20 lat zmieniło się wiele...

Pierwszy salon Anny Dubińskiej powstał w Osielsku koło kościoła w 1996 roku. Wtedy Osielsko było dużo mniejszą miejscowością (mieszkała tu mniej niż połowa z obecnych mieszkańców). Sam salon był dość mały (około 25m) i zatrudniona w nim była jedna osoba. Dziś w firmie pracuje łącznie 15 fryzjerek, salon przy kościele jest ponad dwa razy większy, prężnie działa salon w Polomarkecie w Osielsku, a w październiku ubiegłego roku Anna Dubińska otworzyła swój trzeci salon w Janikowie (w powiecie inowrocławskim). 

 

...ale pewne rzeczy są bez zmian

Pomimo iż firma przeszła kompletną transformację są rzeczy, które nie zmieniły się od samego początku. Anna Dubińska zapytana o sukces swojej marki powiedziała nam:

Od zawsze stawiamy na wysoką jakość i rzetelność naszych usług. Kochamy to co robimy, dlatego w naszych salonach panuje zawsze pozytywna atmosfera, a to też ważne dla klientów. Dzięki fajnemu klimatowi wizyta u nas to też miło spędzony czas. Właśnie dlatego mamy klientki, które przychodzą do nas od początku istnienia naszej firmy.

Przez te 20 lat w naszych salonach wyszkoliło się ponad 20 uczniów, z czego część cały czas z nami pracuje, a kilku pozakładało swoje salony. Patrzenie jak moi uczniowie zamieniają się w renomowanych fryzjerów to bardzo satysfakcjonująca część mojej pracy

- dodaje Anna Dubińska. Od samego początku firma podjęła współpracę z holenderską firmą specjalizującą się w profesjonalnych kosmetykach fryzjerskich - Keune Haircosmetics. Marka ta istnieje od ponad 90 lat, jest obecna w ponad 70 krajach i Anna Dubińska nie kryje, że to także jeden z istotnych czynników sukcesu. Także firma Keune odpowiada za szkolenia pracowników, które każdy z pracowników przechodzi minimum raz na pół roku. Część szkoleń odbywa się w siedzibie firmy w Holandii. Właścicielka powiedziała:

W prowadzeniu salonów fryzjerskich tylko regularne szkolenia pracowników gwarantują podążanie za najnowszymi trendami. Dzięki firmie Keune stylizacje prosto z ulic europejskich stolic są też dostępne w Osielsku.


Jest co świętować

Imprezy urodzinowe odbędą się we wszystkich trzech salonach jednocześnie. W dwóch w Osielsku:

  • Salon przy ul. Centralnej 17 (przy kościele) - 52 581 29 79
  • Salon w Polomarkecie (Szosa Gdańska 49) - 52 381 37 98

oraz w salonie w Janikowie przy ul. Przemysłowej - 52 351 44 66. Wszystkie salony będą otwarte w sobotę od 8 do 14 (obowiązuje rejestracja). 20-lecie firmy to dobry moment, żeby samemu sprawdzić, co sprawia, że klienci od dwudziestu lat odwiedzają salony Anny Dubińskiej. W sobotę na 20 urodziny na klientów będzie czekać 20 procent rabatu na wszystkie usługi, a także szampan oraz tort.

Publikacja jest reklamą Salonów Fryzjerskich Anny Dubińskiej.

W sobotę będą świętować swoje 20-lecie w Osielsku! Z tej okazji na wszystkich gości czeka niespodzianka - 4.3 out of 5 based on 6 votes
Oceń ten artykuł
(6 głosów)
Etykiety

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis