Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

Jak zgubić zbędne kilogramy i zachować piękną sylwetkę w Osielsku? Oni wiedzą jak to się robi

wtorek, 23 czerwca 2015 18:20 Napisał 

Eksperci odżywiania i odchudzania będą w najbliższych miesiącach na portalu eOsielsko.pl dzielić się z mieszkańcami naszej gminy swoją wiedzą i zdradzać sekrety dotyczące zdrowego odżywiania. Dowiemy się m. in. dlaczego prawie nic nie jedząc się tyje i jak dobrać dietę po menopauzie. Partnerem cyklu jest Naturhouse w Fordonie.

 

Naturhouse to światowy lider żywienia i dietetyki

Centrum Dietetyczne Naturhouse w Fordonie należy do międzynarodowej firmy, będącej ekspertem w dziedzinie dietetyki i reedukacji żywieniowej posiadającej ponad 2 000 oddziałów na całym świecie. Podczas półtorarocznej działalności na terenie Fordonu nasi Klienci stracili razem ponad 1,5 tony tłuszczu!

 

Klucz do sukcesu - indywidualne porady

Innowacyjna koncepcja firmy opiera się na współpracy z  osobistym dietetykiem, który dobiera indywidualny plan dietetyczny wraz naturalną suplementacją. – Podczas pierwszej wizyty w naszym Centrum, dietetyk przeprowadzi dokładny wywiad z osobą, która zmaga się z nadmiernymi kilogramami, wykona specjalistyczne pomiary ciała, sprawdzi zawartość tkanki tłuszczowej oraz wody metabolicznej w organizmie, dietetyk z Centrum Dietetycznego w Fordonie. Dopiero na tej podstawie ekspert określi przyczyny nadwagi i dobierze kurację odchudzającą, dopasowaną do indywidualnych potrzeb organizmu – mówi mgr Marta Danecka.

 

Nie wystarczy schudnąć - trzeba utrzymać wagę 

Kupon do Naturhouse w Fordonie

Następnie na cotygodniowych wizytach będzie na bieżąco kontrolował spadki masy ciała, udzielał wskazówek a przede wszystkim motywował do dalszej pracy nad sylwetką – dodaje mgr Marta Danecka z Naturhouse w Fordonie. Pomoc specjalisty obejmuje również etap po zakończeniu kuracji, kiedy niezbędne jest utrzymanie osiągniętego celu i uniknięcie efektu jo-jo. Problemy z utrzymaniem odpowiedniej wagi to nie jedyny powód, dla którego warto skorzystać z konsultacji dietetyka.

 

Dieta dopasowana do Twoich potrzeb

Specjalista z Naturhouse pomoże również osobom, które z różnych powodów nie są zadowolone ze swojej figury – kobietom po okresie ciąży lub w trakcie menopauzy a także osobom, które z uwagi na stresujący tryb życia mają trudności z komponowaniem zdrowej diety. Tym artykułem rozpoczynamy cykl poświęcony zaleceniom:

  • antycellulitowym,
  • oczyszczającym organizm,
  • wspomagającym pracę wątroby,
  • obniżającym poziom cholesterolu,
  • wzmacniającym organizm,
  • hamującym łaknienie na słodycze,
  • redukującym obwody dolnych partii ciała,
  • poprawiającym pracę przewodu pokarmowego,
  • wzmacniającym naczynia krwionośne,
  • wzmacniającym włosy, skórę, paznokcie. 

 

To dopiero początek

W każdym z cyklicznie pojawiających się artykułów omawiane będą wymienione powyżej aspekty zdrowia i sposoby ich rozwiązywania. Zachęcam do ich śledzenia i życzę ciekawej lektury. Po bardziej spersonalizowane informacje zapraszamy do Centrum Dietetycznego Naturhouse przy ul. Twardzickiego 60 w Fordonie. Naturhouse zaprasza na bezpłatną konsultację dietetyczną, wystarczy tylko polubić Fanpage (link tutaj).

Tekst powstał we współpracy z Naturehouse Fordon. Firma zapłaciła za jego publikację.

Jak zgubić zbędne kilogramy i zachować piękną sylwetkę w Osielsku? Oni wiedzą jak to się robi - 4.9 out of 5 based on 7 votes
Oceń ten artykuł
(7 głosów)
Etykiety

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis