Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

Sprawdzamy gdzie najlepiej uczyć się języków w naszej gminie. Dla czytelników rabaty i zajęcia gratis

wtorek, 01 wrzesnia 2015 13:53 Napisała 

Prześwietliliśmy oferty szkół językowych. Konkurencja jest ostra, a liczą się ceny i promocje, liczba zajęć i jakość nauczania.  Nasze zestawienie przygotowywaliśmy aby mogli mogli Państwo podjąć właściwy wybór przy wyborze placówki. Zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu ze szkołami, które chętnie udzielą dodatkowych informacji.

 

Języki do wyboru

Najbogatsza oczywiście jest oferta języka angielskiego, szeroki wybór mamy też w przypadku niemieckiego i hiszpańskiego. Pośród zajęć można znaleźć też trochę mniej popularne języki, jak francuski, rosyjski, włoski, czy nawet arabski. Szkoły deklarują, że prowadzą zajęcia na wielu poziomach zaawansowania, przygotowujące do egzaminów szkolnych, jak i certyfikatów. Poniżej przedstawiamy, gdzie, jakich języków można się uczyć:

 • British School Osielsko: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, arabski, polski
 • English Project Osielsko: angielski, niemiecki, hiszpański
 • Holborn Osielsko: angielski
 • Riverside Niemcz: angielski, niemiecki, hiszpański
 • Szkoła Anity Żytowicz Osielsko: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski

 

Oferta cenowa

Szkoły językowe oferują kursy o różnej intensywności dla różnych grup wiekowych. Szkoły deklarują także możliwość dostosowania zajęć do indywidualnych potrzeb klientów. Ceny to koszt całego kursu uwzględniający materiały dydaktycznie (książki i ćwiczenia - chyba, że podano inaczej) przy jednorazowej płatności za cały rok (szkoły oferują możliwości płatności ratalnych, po szczegóły odsyłamy do poszczególnych szkół - dane kontaktowe na końcu). Zajęcia we wszystkich szkołach startują w październiku. Poniżej zamieszczamy informacje otrzymane od szkół. 

 

British School Osielsko:

 • 1650 zł - 132 zajęcia (2x w tyg. po 90 min. lub 3x w tyg. po 60 min.; 112 zajęć plus 20 warsztatów  konwersacyjnych; łącznie 99 godzin zegarowych)
 • są też kursy obejmujące taką samą liczbę godzin, w których za 1 semestr słuchacze płacą tylko 1zł (szczegóły promocji szkoła udostępnia telefonicznie)

 

 English Project Osielsko:

 • 1200 zł - dzieci do lat 7 (45 min. 2x w tyg., łącznie 54 godziny zegarowe)
 • 1500 zł - starsze dzieci i młodzież (60 min. 2x w tyg. , łącznie 64 godziny zegarowe)
 • 1612 zł - dorośli - (2x w tyg. 60-90 min., w zależności od liczebności grupy, łącznie 64-96 godzin zegarowych) 
 • 1200 zł  - cena kursu w szkole podstawowej w Maksymilianowie (na 100% będą uruchomione) i w Osielsku (rozmowy jeszcze trwają) - (4x 60 min. w tyg., łącznie 128 godzin zegarowych)

 

Holborn Osielsko:

 • 1499 zł  - dzieci i młodzież do lat 12 (2x w tyg. 45 min. łącznie 51 godzin zegarowych)
 • 1699 zł  - młodzież gimnazjalna 13-15 lat (2x w tyg. 60 min. łącznie 60 godzin zegarowych)
 • 1799 zł - młodzież 16+  (2x w tyg. 90 min. łącznie 90 godzin zegarowych)
 • 1999 zł - dorośli (2x w tyg. 90 min. łącznie 90 godzin zegarowych)

 

Riverside Niemcz:

 • Szkoła przesłała nam informację, że oferta jest przedstawiana indywidualnie i dostosowana do oczekiwań klienta. Na stronie internetowej placówki można znaleźć informację, że standardowy kurs trwa kosztuje 1980 złotych i trwa 2x w tyg. 45 min, wg naszych szacunków łącznie około 50-55 godzin zegarowych (na stronie nie jest podane, czy cena ta uwzględnia podręczniki).

 

Szkoła Anity Żytowicz Osielsko:

 • 1750 zł - angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz niemiecki dla dorosłych (2x w tyg. 60 min., łącznie 64 godziny zegarowe)
 • 1550 zł - angielski - kurs egzamin maturalny (2x w tyg. 60 min., łącznie 52 godziny zegarowe)
 • 1800 zł (plus koszt podręczników) - Clever Kids - kurs intensywny dla dzieci z SP Osielsko (3x w tyg. 60 min., łącznie 96 godzin zegarowych)

 

Liczba osób w grupie

Sprawdziliśmy liczbę uczestników kursów, dla których ceny podane są powyżej

 • British School Osielsko: 2-8
 • English Project Osielsko: 3-8, przy kursach w szkole podstawowej 7-12
 • Holborn Osielsko: 3-10 
 • Riverside Niemcz: 3-8
 • Szkoła Anity Żytowicz Osielsko: 4-8 

 

Promocje

Poniżej publikujemy oferty promocyjne przygotowane przez szkoły. Aby otrzymać dodatkową promocję dla czytelników należy udostępnić ten post na Facebooku.

British School Osielsko

 • 1 semestr za 1 zł - rozpocznij z nami naukę j. angielskiego (szczegóły promocji dostępne w szkole)
 • przyprowadź znajomego - otrzymasz 100 zł rabatu za każdą osobę
 • za kontynuację nauki w BSO - 100 zł rabatu
 • za zapisanie dodatkowej osoby z rodziny - 100 zł rabatu
 • za wcześniejsze zapisanie się na kurs na kolejny rok nauki - 100 zł rabatu 
 • dla czytelników portalu eOsielsko.pl - 5 darmowych warsztatów konwersacyjnych (bez konieczności zapisania się na kurs językowy)

 

English Project Osielsko

 • dla czytelników eOsielsko.pl -5% na kurs dla dorosłych, czyli 1522,50 zł zamiast 1612zł przy płatności za cały rok
 • 20% taniej za wcześniejsze zapisy

 

Holborn Osielsko

 • dla czytelników eOsielsko.pl - 100 zł dla pierwszych 10 osób (promocja łączy się z pozostałymi) 
 • dla stałych słuchaczy -50 zł na drugi rok nauki i -100 zł na trzeci i każdy kolejny
 • dla rodziny i znajomych - 100 złotych każda kolejna osoba

 

Riverside Niemcz

 • szkoła informuje, że oferta ustalana jest indywidualnie

 

Szkoła Anity Żytowicz

 • 5% zniżki dla Kursantów dokonujących całej opłaty za kurs w dniu zapisu 
 • 5% zniżki dla Kursantów kontynuujących naukę w Szkole Anity Żytowicz oraz czytelników eOsielsko.pl  
 • 5% zniżki dla rodzin uczących się w Szkole Anity Żytowicz 

Zniżki nie dotyczą zajęć indywidualnych, w parach oraz programu Clever Kids.

 

Dlaczego warto nas wybrać?

Zadaliśmy szkołom takie pytanie i nie ograniczaliśmy ich kreatywności, teksty są niemoderowane. W tym miejscu dołączyliśmy też informacje, które szkoła podała do wcześniejszych punktów, ale nie były bezpośrednią odpowiedzą na zadane przez nas pytania.

 

British School Osielsko

Nasze zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę lektorów, metodyków oraz native speakerów. Posiadamy starannie dobrany i sprawdzony przez wiele lat program nauczania. Oferujemy aż 132 zajęcia w cenie kursu. Dzięki temu uczymy na najwyższym poziomie, a potwierdzają to nie tylko wyniki egzaminów, ale także zadowoleni i wracający do nas klienci. Zapraszamy do zapoznania się z ich opiniami na stronie: http://www.Angielski-Osielsko.pl/opinie. Dzięki ścisłej współpracy ze Szkołą Podstawową w Osielsku prowadzimy zajęcia również w tej szkole, a także nasze grafiki najlepiej pasują do planów lekcji.

We wszystkie soboty września zapraszamy na "drzwi otwarte”, kiedy to będzie można poznać naszych lektorów. Jedna wizyta pozwoli zrozumieć dlaczego nasi klienci tak bardzo lubią uczyć się właśnie u nas języków obcych.

Po ukończeniu kursu, nasi Słuchacze otrzymują certyfikat Szkoły Ogólnopolskiej z oceną i ukończonym poziomem zaawansowania. Dlatego, dbając o najwyższą jakość prowadzonych zajęć, są one hospitowane przez doświadczonych metodyków Szkoły.

Wyróżnia nas też bardzo atrakcyjna cena. Słuchacze płacą za 1 lekcję w grupach już od 8,49 zł. Jest możliwość płatności ratalnej.

 

English Project Osielsko

Jesteśmy fajną, zgraną ekipą doświadczonych lektorów, nasze zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, ale co najważniejsze są bardzo efektywne - mówiąc krótko wiemy jak nauczyć. Mamy odpowiednie podejście i techniki zarówno dla małych dzieci jak i dla dorosłych. Grupy są małe i każdemu słuchaczowi poświęcamy odpowiednią ilość czasu. Prowadzimy zajęcia dla dzieci już od 2 roku życia. Oferujemy korzystne ceny na zajęcia w szkole, dodatkowo dzieci dzieci po lekcjach nie muszą nawet opuszczać budynku. Pierwszy tydzień października jest tygodniem otwartym - można bez opłat wziąć udział w zajęciach.

Od tego roku szkolnego nasze kursy w Szkole Podstawowej w Osielsku (rozmowy jeszcze trwają): dzieci po lekcjach nie muszą nawet opuszczać budynku szkoły, bardzo korzystna cena: 4x60 minut w tygodniu (ponad 5 godzin lekcyjnych) - tylko 150zł/miesiąc 1200zł/rok. Tego typu kursy prowadzimy już w szkole podstawowej w Maksymilianowie, Borównie i Dobrczu.

Prowadzimy zajęcia dla dzieci już od drugiego roku życia.

 

Holborn Osielsko

Zapraszamy na zajęcia w siedzibie szkoły, w przyjaznej atmosferze, niewielkich grupach, pod kierunkiem doświadczonych nauczycieli - licencjonowanych egzaminatorów Cambridge, TELC i maturalnych. Zdawalność egzaminów wśród naszych słuchaczy w ciągu ostatnich trzech lat to 100% (w sumie ponad 100 osób). Szkoła posiada certyfikat "Exam Preparation Centre” Uniwersytetu Cambridge. Za darmo oferujemy egzamin próbny, a zapisy i rejestrację na oficjalne egzaminy można przeprowadzić na miejscu.

Nasze kursy zawierają w sobie wszystkie materiały dodatkowe potrzebne do nauki oraz podręcznik, ćwiczenia, zeszyt, teczkę ucznia, długopis i zakładkę.

Istnieje możliwość opłat rocznych, semestralnych lub miesięcznych (szczegóły w cenniku na naszej stronie).

  

Riverside Niemcz

Wierzymy, że nauka języka, to coś więcej niż poznawanie słówek i struktur gramatycznych. Nauka u nas, to przygoda, do której chętnie się wraca, aby doskonalić sztukę komunikacji, zdobywać cenne doświadczenia, obcować z inną kulturą - jej historią, zwyczajami, muzyką i kuchnią. 

Dzięki autorskim metodom i zajęciom w bardzo małych grupach, nasi Uczniowie doskonale posługują się językiem obcym w życiu codziennym, jak również świetnie zdają szkolne egzaminy. 

Stawiamy na najwyższą jakość, w ciepłej, domowej atmosferze. Dodatkowo we wrześniu przenosimy się do bardzo nowocześnie urządzonej siedziby przy ul.ks.Mrossa 6a/4 w Niemczu.

Zapraszamy na kursy języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego, na wszystkich poziomach zaawansowania. Kursy przygotowujące do egzaminów szóstoklasisty, gimnazjalnych i maturalnych. Zajęcia indywidualne i zajęcia grupowe.

Ofertę przedstawiamy indywidualnie-dostosowujemy ją do oczekiwań klienta - preferowanej ilości spotkań w tygodniu, długości zajęć, czasu trwania kursu.

 

Szkoła Anity Żytowicz

Nasi lektorzy są doskonale wyszkoleni, kreatywni i otwarci na potrzeby rynku. Stosując metody opracowane przez Anitę Żytowicz gwarantujemy niepowtarzalne zajęcia w domowej atmosferze.  Naszym celem jest rozwinięcie umiejętności komunikacyjnych naszych słuchaczy w naturalny sposób.  Zajęcia prowadzone są metodą dualną, tzn 1h z polskim lektorem i 1h z native speakerem.

Przygotowujemy do egzaminów FCE, CAE, CPE oraz PET i KET. Z nami egzamin 6-sto klasisty, gimnazjalny czy maturalny przebiegną bez dodatkowego stresu, a nasi absolwenci osiągają wspaniałe wyniki! Prowadzimy zajęcia dla najmłodszych - nasi najmłodsi kursanci to 3-latki!

Program 'Clever Kids' dla uczniów klas 1-5 SP - uczymy mówienia bez stresu i z dala od szkolnej rutyny. Na życzenie Rodzica dzieci są przyprowadzane i odprowadzane na zajęcia ze świetlicy szkolnej. Nasi Kursanci biorą udział w wielu konkursach językowych zdobywając wysokie noty! Proponujemy bogatą ofertę dodatkową: szkolenia z rozwoju osobistego, coaching, tłumaczenia przysięgłe, a także zajęcia z rękodzieła pod okiem native speakera!

 

Godziny otwarcia we wrześniu

 • British School Osielsko: poniedziałek-piątek 10.00 - 18.00, sobota 10.00 - 14.00
 • English Project Osielsko: poniedziałek - piątek 9.00 - 17.00, sobota zamknięte
 • Holborn Osielsko: poniedziałek - piątek 9.00 - 20.00, sobota 9.00 - 13.00
 • Riverside Niemcz: zapisy online, telefonicznie i mailowo poniedziałek - piątek 10.00 - 18.00; Szkoła zmienia siedzibę. Otwarcie w październiku.
 • Szkoła Anity Żytowicz Osielsko: poniedziałek - piątek 8.00 - 20.00, sobota zamknięte

 

Dane kontaktowe do wszystkich szkół wraz ze zdjęciem i mapą dostępne są w naszym katalogu firm. Szczegóły tutaj.

Sprawdzamy gdzie najlepiej uczyć się języków w naszej gminie. Dla czytelników rabaty i zajęcia gratis - 4.0 out of 5 based on 11 votes
Oceń ten artykuł
(11 głosów)

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis