Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

8 listopada w Gminie Osielsko doszło do śmiertelnego potrącenia. Sprawdzamy co spowodowało tę tragedię

piątek, 27 listopada 2015 11:36 Napisała 

8 listopada, na Szosie Gdańskiej, na granicy Osielska i Żołędowa doszło do śmiertelnego potrącenia. Sprawdzmy, co było przyczyną tego wypadku.

 

Rzecznik prasowy policji, podkomisarz Przemysław Słomski, wyjaśnił, że sprawa nie została jeszcze ostatecznie zakończona. Poniższe informacje to wstępnie ustalona wersja wydarzeń.

 

8 listopada około godziny 21.00 53-letni mężczyzna wtargnął na drogę pod koła, jadącego w kierunku Gdańska, Opla Insignia. Samochodem kierował 40-letni mężczyzna, który był trzeźwy. Do wypadku doszło na nieoświetlonym łuku drogi pomiędzy Żołędowem a Osielskiem. Ofiara wypadku była pod wpływem alkoholu i nie miała na sobie żadnych odblasków. Policja ustaliła dane osobowe ofiary wypadku. Najprawdopodobniej była to osoba bezdomna.

8 listopada w Gminie Osielsko doszło do śmiertelnego potrącenia. Sprawdzamy co spowodowało tę tragedię - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis