Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

PILNE: Wypadek na Szosie Gdańskiej koło Biedronki w Osielsku. Rowerzysta trafił do szpitala

sobota, 12 grudnia 2015 15:39 Napisała 
Wypadek koło Biedronki Wypadek koło Biedronki nadesłane

Do niebezpiecznego wypadku z udziałem rowerzysty doszło dziś około 13.00 na Szosie Gdańskiej na wysokości Biedronki w Osielsku.

 

43-letni kierowca Fiata Brawo jadąc Szosą Gdańską wyprzedził rowerzystę, po czym nie zostawiając mu miejsca skręcił w prawo w ulicę Ziołową (to ta prowadząca do Biedronki i Szpitala Eskulap). To doprowadziło do gwałtownego hamowania rowerzysty i w konsekwencji do jego upadku. 45-letni jadący rowerem mężczyzna trafił do szpitala z urazami głowy, ale już wiadomo, że nic poważnego mu się nie stało.

 

Rzecznik prasowy policji, nadkomisarz Maciej Daszkiewicz, powiedział nam:

Kierowcy fiata zostało zatrzymane prawo jazdy. Teraz zostanie skierowany wniosek do sądu o ukaranie za nieustąpienie pierwszeństwa podczas zmiany pasa ruchu. 

I dalej Daszkiewicz wyjaśnił, że przy takim zdarzeniu drogowym policjant na miejscu może podjąć decyzję właśnie o zatrzymaniu prawa jazdy. Jak ustaliliśmy, kierowca utrzymywał, że do wypadku doszło nie z jego winy.

 

Za informację o zdarzeniu oraz zdjęcia dziękujemy naszemu czytelnikowi.

PILNE: Wypadek na Szosie Gdańskiej koło Biedronki w Osielsku. Rowerzysta trafił do szpitala - 4.3 out of 5 based on 3 votes
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Etykiety

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis