Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

Dyrektor GZK: "Stan dróg gruntowych jest na bieżąco monitorowany" "Jesteśmy otwarci na wszystkie zgłoszenia"

poniedziałek, 11 stycznia 2016 13:32 Napisała 

Pobierz załącznik:

19 listopada opublikowaliśmy list naszego czytenika dotyczący stanu dróg gruntowych w gminie Osielsko, w szczególności ulicy Nadbrzeżnej.  Na naszego maila odpowiedział dyrektor GZK, Leszek Dziamski, który najpierw odniósł się właśnie do Nadbrzeżenej, później ogólnie do stanu i utrzymania dróg grunotwych.

 

Poniżej (z małym opóźnieniem) publikujemy grudniową odpowiedź z Gminnego Zakładu Komunalnego:

Odpowiadając na Pana e - mail z prośbą o informacje dotyczące ul. Nadbrzeżnej Zarząd Dróg Gminnych w Żołędowie informuje, że stan dróg gruntowych w Gminie Osielsko jest na bieżąco monitorowany podczas objazdów, dodatkowo informacje dotyczące stanu dróg przyjmowane są w formie zgłoszeń telefonicznych od ich użytkowników. Niekorzystne warunki pogodowe, w tym przypadku długotrwałe przelotne opady deszczu oraz brak odwodnienia doprowadziły do naturalnej degradacji ul. Nadbrzeżnej, którą dodatkowo pogłębił ciężki sprzęt dojeżdżający do lokalnych budów. W celu poprawy jakości dróg gruntowych w gminie Osielsko stosuje się ich powierzchniowe utwardzanie kruszywem frakcji O - 31,5 mm.

Ponadto informujemy, że w drugiej połowie grudnia 2015 r. newralgiczny fragment ul. Nadbrzeżnej zostanie utwardzony kruszywem co w znacznym stopniu powinno poprawić jej stan i zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości. Jednocześnie jesteśmy otwarci na wszystkie zgłoszenia, uwagi oraz opinie dotyczące stanu dróg gruntowych na terenie Gminy Osielsko.

 

Czekamy na Państwa opinie w tym temacie: Czy z drogiami w naszej gminie jest dobrze? Jak możemy podpowiedzieć GZK, w kwestii utrzymania dróg?

Dyrektor GZK: "Stan dróg gruntowych jest na bieżąco monitorowany" "Jesteśmy otwarci na wszystkie zgłoszenia" - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis