Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

Kolizja przed urzędem gminy. Co wydarzyło się w Osielsku? [ZDJĘCIA] [AKTUALIZACJA]

niedziela, 31 stycznia 2016 22:00 Napisała 
Kolizja przed Urzędem Gminy Osielsko Kolizja przed Urzędem Gminy Osielsko © eOsielsko.pl

Wczoraj wieczorem opublikowaliśmy relację naszego czytelnika dotyczącą kolizji, która wydarzyła się przed urzędem gminy w niedzielę przed 20.00. Dziś odezwał się do nas czytelnik, który uzupełnia relację o nowe informacje.

 

PIERWOTNA INFORMACJA

Według relacji świadków kierująca jechała srebrnym Volkswagenem Pasatem ulicą Centralną z Osielska i chciała skręcić w prawo w kierunku Gdańska. Z niewiadomoych przyczyn manewr niestety zakończył się niepowodzeniem, co skończyło się zniszczeniem znaku rozdzielającego dwie jezdnie drogi krajowej nr 5 oraz znacznym uszkodzeniem samochodu. Na miejscu wypadku pojawiała się policja. Za zdjęcia dziękujemy naszemu czytelnikowi.

 

AKTUALIZACJA

Poniżej publikujemy informacje, czytelnika, który odezwał się do nas dziś uzupełniając informacje:

Jestem naocznym świadkiem tej kolizji. Jechałem za kierowcą Fiata Palio, który najprawdopodowbiej był pijany i wymusił na czerwonym świetle pierwszeństwo,  a następnie próbował zbiec. Kierowca passata przez to uderzenie prawie uderzył w słup świietlny.

 

 

Kolizja przed urzędem gminy. Co wydarzyło się w Osielsku? [ZDJĘCIA] [AKTUALIZACJA] - 3.7 out of 5 based on 3 votes
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Etykiety

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis