Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

Bezpłatne badania w naszej gminie już w niedzielę 7 sierpnia. Będzie można m. in. zrobić EKG i sprawdzić poziom cholesterolu

piątek, 29 lipca 2016 11:50 Napisała 

W niedzielę 7 sierpnia w Osielsku wszystkie pełnoletnie osoby będą mogły skorzystać z szeregu bezpłatnych badań profilaktycznych oraz konsultacji z zakresu kardiologii, dietetyki oraz aktywności fizycznej

 

Osoby odwiedzające miasteczko medyczne, zlokalizowane w Galerii Osielsko, będą mogły nie tylko bezpłatnie, ale przede wszystkim „od ręki” skorzystać z darmowych badań. W gabinecie EKG będzie można wykonać pełne, dwunastoodprowadzeniowe badanie, którego zapis będzie analizowany w dwóch niezależnych gabinetach lekarskich. W ramach stanowiska Badań i Pomiarów zostanie sprawdzony poziom cholesterolu, glukozy, wysokość ciśnienia tętniczego oraz obliczony wskaźnik BMI. W strefie dietetycznej specjaliści przeprowadzą analizę składu ciała oraz podpowiedzą, jaka dieta będzie odpowiednia dla naszego serca. A to nie koniec atrakcji. W strefie aktywnego serca wykwalifikowany trener doradzi, jak rozpocząć przygodę ze sportem oraz jak dobrać rodzaj aktywności do naszego wieku oraz indywidualnych predyspozycji.

Bezpłatne badania w naszej gminie już w niedzielę 7 sierpnia. Będzie można m. in. zrobić EKG i sprawdzić poziom cholesterolu - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Etykiety

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis