Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

Próba kradzieży bankomatu sprzed Galerii Osielsko. Co już wiadomo? [zdjęcia]

poniedziałek, 26 stycznia 2015 13:22 Napisała 

Nieznani sprawcy pomiędzy pierwszą a druga w nocy próbowali włamać się do bankomatu przed Galerią Osielsko. 

 

Co się wydarzyło?

Pomiędzy pierwszą a drugą w nocy z niedzieli na poniedziałek nieznani sprawcy próbowali ukraść bankomat stojący przed Galerią Osielsko. Złodzieje wyrwali bankomat i przeciągnęli go kilkanaście metrów, złodziejom nie udało się jednak dostać do pieniędzy. Nie ustalono jeszcze dlaczego sprawcy porzucili bankomat, zanim udało im się włamać do środka. Sprawców nie udało się zatrzymać.

 

Bankomat w Osielsku niejedyny

Podobny napad w tej samej nocy w Nowem (powiat świecki) zakończył się kradzieżą bankomatu. W tym przypadku także nie udało się ująć złodziei. Policja nie zaprzecza i nie potwierdza związku między sprawami. W sprawach obydwu bankomatów policja prowadzi obecnie czynności dochodzeniowe. W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji policja prosi o kontakt.

 

Gazeta Wyborcza w kontekście tej sprawy podaje, że w minioną środę policjanci zatrzymali członków gangu, którzy ukradli bankomat przy ul. Nad Torem w Bydgoszczy i zrabowali 172 tys. zł. 

 

 

 

Próba kradzieży bankomatu sprzed Galerii Osielsko. Co już wiadomo? [zdjęcia] - 5.0 out of 5 based on 5 votes
Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis