Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

PILNE: Wypadek w Osielsku. Jedna osoba trafiła do szpitala, cztery uszkodzone samochody [ZDJĘCIA]

piątek, 11 wrzesnia 2015 21:01 Napisała 

W Osielsku w godzinach popołudniowych na Szosie Gdańskiej doszło do wypadku. Kierujący nadjeżdżający z Bydgoszczy nie wyhamował i uszkodził trzy stojące w korku samochody.

 

Do wypadku doszło pomiędzy godziną 16.30 a 17.00. Na Szosie Gdańskiej w kierunku północnym, jak często o tej porze zaczął się tworzyć korek. Kierująca Mitsubishi L200 zwolniła, tak samo dwa kolejne samochody - Nissan Micra oraz Ford Mondeo. Wyhamować nie zdążył kierujący granatowym Renault Scenic'iem. O sile uderzenia świadczą wystrzelone poduszki w Renault oraz to, że siła rozpędu uszkodziła aż trzy samochody.

 

Według uczestników wypadku sprawca mógł być pod wpływem alkoholu. Spośród osób uczestniczących w wypadku jedną z miejsca wypadku zabrała karetka. Pozostali uczestnicy wyszli w wypadku bez większych obrażeń. Z samochodów najmniej uszkodzone zostało Mistubishi, ale i tak nie obędzie się bez wizyty w warsztacie. Pozostałe samochody uszkodzone są znacznie mocniej, co widać na zdjęciach.

 

PILNE: Wypadek w Osielsku. Jedna osoba trafiła do szpitala, cztery uszkodzone samochody [ZDJĘCIA] - 4.3 out of 5 based on 3 votes
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis