Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

Poznaj nowych radnych gminy Osielsko

poniedziałek, 24 listopada 2014 12:26 Napisała 

Poznaj nowych radnych gminy Osielsko:

 

1. Iwona Ratuszna

Mieszkanka Bożenkowa od 50 lat. Prowadzi działalność handlowa i ma dwoje dorosłych dzieci. Obecna kadencja będzie trzecią w radzie gminy Osielsko.

 

2. Danuta Szatkowska-Rzepka

Krawcowa oraz mężatka, mieszkanka gminy Osielsko od urodzenia, a Sołectwa Jarużyn od 23 lat. Sołtys dwóch kadencji.

 

3. Ireneusz Kraszkiewicz

Z wykształcenia prawnik, pracuje jako doradca podatkowy. Mieszka w Wilczu, gdzie od dwunastu lat pełnię funkcje sołtysa. Żonaty, posiada jedno dziecko.

 

4. Benedykt Leszczyński

Urodzony w Żołędowie w 1957 roku, absolwent Ekonomii na Uniwersytecie Gdańskiem. Obecnie zatrudniony w PKP. Żonaty, dwoje dorosłych dzieci.

 

5. Grzegorz Paliwoda

 

6. Andrzej Wiekierak

 

7. Arkadiusz Słysz

Ma 39 lat, jest żonaty ma 2. synów. Jest mieszkańcem Maksymilianowa, skończył AWF w Gdańsku. Obecnie jest nauczycielem wychowania fizycznego oraz prezesem i trenerem klubu speedrowerowego.

 

8. Andrzej Różański 

Ma 62 lata. Inżynier budownictwa, wieloletni inspektor nadzoru inwestorskiego, przedsiębiorca budowlany, handlowiec. Radny poprzedniej kadencji i radny obecnej kadencji od 19.01.2014 roku (wybory uzupełniające). Działa w Stowarzyszeniu Metropolia Bydgoska oraz Bydgoskim Klubie Tenisowym.

 

9. Krystyna Lachowska

Emerytowana naczelniczka Urzędu Pocztowego w Niemczu, sołtys Niemcza, przewodnicząca Klubu Seniora, członek Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Mieszkanka Niemcza od ponad 40 lat. Obecnie to jej czwarta kadencja z rzędu.

 

10. Beata Polasik 

Jest nauczycielką - bibliotekarką oraz informatyczką. W Niemczu mieszka od 2002 roku. Ma 48 lat, jest mężatką, ma dwóch dorosłych synów.

 

11. Konrad Cichański

Długoletni sołtys Osielska, obecna kadencja będzie jego piątą. Z Osielskiem związany od urodzenia.

 

12. Marta Zielińska 

Dyrektorka Szkoły w Osielsku w latach 1984-1999, emerytowana nauczycielka, przez jedną kadencję była radą. W Osielsku mieszka od 40 lat, mężatka, ma dwójkę dorosłych dzieci.

 

13. Krzysztof Lewandowski

Jest nawigatorem lotniczym, prezes UKS „Dęby Osielsko” ,  członkiem Rady Sołeckiej Osielska oraz doktorantem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Jest mieszkańcem Osielska od 2006 roku, ma 44 lata.

 

14. Andrzej Matusewicz

Jest dyrektorem loży bydgoskiej Business Centre Club. Wcześniej organizował marketing Gazety Pomorskiej. Obecnie pracuje w komitetach monitorujących wojewódzkie programy operacyjne i prowadzi własną agencję marketingu. Prywatnie żonaty, ma dwójkę dzieci.

 

15. Jacek Baumgart

Nauczyciel, pomysłodawca i współzałożyciel Uczniowskiego Klubu Uczniowskiego „Dęby Osielsko”. Od 20 lat trener drużyn bejsbolowych w Klubie Dęby. Obecna kadencja będzie jego piątą. Jest żonaty, od ponad 20 lat związany z Osielskiem.

 Zdjęcia pochodzą ze stron internetowych komitetów wyborczych.

Poznaj nowych radnych gminy Osielsko - 4.7 out of 5 based on 12 votes
Oceń ten artykuł
(12 głosów)

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis