Wyszukiwarka Rozkłądy jazdzy Wydarzenia Katalog Dołącz do nas Kontakt

Radna Lachowska rekordzistką ostatnich wyborów

niedziela, 07 grudnia 2014 16:03 Napisała 
U góry, od lewej: Krystyna Lachowska, Jacek Baumgart, Kondad Cichański; na dole od lewej: Andrzej Różański, Beata Polasik, Arkadiusz Słysz U góry, od lewej: Krystyna Lachowska, Jacek Baumgart, Kondad Cichański; na dole od lewej: Andrzej Różański, Beata Polasik, Arkadiusz Słysz

Najpopularniejszą radną okazała się Krystyna Lachowska. Głosowała na nią rekordowa liczna 196 wyborców.

Lachowska to emerytowana naczelniczka Urzędu Pocztowego w Niemczu, sołtys Niemcza, przewodnicząca Klubu Seniora, członek Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Mieszkanka Niemcza od ponad 40 lat. Obecnie będzie to jej czwarta kadencja z rzędu.

 

Drugie miejsce zajął Andrzej Różański -185 głosów, Osielsko 2014. Trzecie miejsce ex aequo zajęli Beata Polasik raz Jacek Baumgart, po 183. Piąte miejsce zajął sołtys Osielska, Konrad Cichański -176 głosów (wszyscy Nasza Gmina Osielsko).

 

Najwięcej procent głosów w swoim okręgu zdobył Grzegorz Paliwoda 66% (KWW Dęby Żołędowo). Kolejne cztery miejsca zajęli kandydaci Naszej Gminy Osielsko: Arkadiusz Słysz, Benedykt Leszczyński, Konrad Cichański oraz Krystyna Lachowska (odpowiednio 64%, 61%, 61% oraz 58%).

 

Zestawienie radnych, którzy uzyskali największą przewagę w swoich okręgach otwierają ponownie, Grzegorz Paliwoda i Arkadiusz Słysz. Kolejne miejsca zajmują Jacek Baumgart, Benedyt Leszczyński oraz Konrad Cichański.

Jedynym kandydatem, który zakwalifikował się do wszystkich trzech zestawień top 5 był Konrad Cichański.

 

Radni z największą liczną głosów

 

Radny

Komitet

Okręg

Liczba głosów

Krystyna Lachowska

Nasza Gmina Osielsko

9

196

Andrzej Różański

Osielsko 2014 

8

185

Beata Polasik

Nasza Gmina Osielsko

10

183

Jacek Baumgart

Nasza Gmina Osielsko

15

183

Konrad Cichański

Nasza Gmina Osielsko

11

176

 
 
Kandydaci z największym procentowym poparciem
 

kandydat

Komitet

okręg

% poparcie

Grzegorz Paliwoda

Dęby Żołędowo

5

66%

Arkadiusz Słysz

Nasza Gmina Osielsko

7

64%

Benedykt Leszczyński

Nasza Gmina Osielsko

4

61%

Konrad Cichański

Nasza Gmina Osielsko

11

61%

Krystyna Lachowska

Nasza Gmina Osielsko

9

58%

 
 
Knadydaci z największą przewagą
 

kandydat

Komitet

okręg

przewaga

Grzegorz Paliwoda

Dęby Żołędowo

5

83

Arkadiusz Słysz

Nasza Gmina Osielsko

7

75

Jacek Baumgart

Nasza Gmina Osielsko

15

68

Benedykt Leszczyński

Nasza Gmina Osielsko

4

62

Konrad Cichański

Nasza Gmina Osielsko

11

62

Radna Lachowska rekordzistką ostatnich wyborów - 4.8 out of 5 based on 8 votes
Oceń ten artykuł
(8 głosów)

Aby udoskonalić nasz serwis korzystamy z cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody wyłącz tę opcję w swojej przeglądarce lub opuść nasz serwis