:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

GLKS Osielsko rozgromił Tor Laskowice aż 10:0 [ZDJĘCIA]

Portal eOsielsko 21/05/2016 19:51
S P

W czwartek 19 maja na boisku w Żołędowie, już od pierwszego gwizdka sędziego rozpoczęła się zacięta walka. Nasi zawodnicy zdeklasowali gości z Laskowic

W pierwszych minutach GLKS miał aż cztery stuprocentowe sytuacje! Jednak golkiper gości skutecznie odpierał ich ataki. W piątej minucie, po faulu na naszym zawodniku, sędzia podyktował rzut karny, który na gola zamienił Karol Stachowicz. Na dwie kolejne bramki, kibice, którzy na to spotkanie przybyli wyjątkowo tłumnie, czekali zaledwie kilka minut! Ich autorem został Marcin Szulc! Goście co jakiś  czas starali się przedrzeć przez defensywę osielszczan i  kilka razy im się udało, co zmusiło naszego bramkarza, Macieja Kaliszuka, do interwencji. Jednak, to bramkarz Toru miał pełne ręce roboty, bo już w następnych minutach został dwukrotnie pokonany, tym razem przez Dawida Nadolskiego. A tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę, Bartek Ligocki ustalił wynik na 6:0.

Druga odsłona zaczęła się także emocjonująco. Już w pierwszej minucie Alan Czerwiński zdobył bramkę, a w 55-tej kolejną! Piłkarze Toru starali się odpierać ataki Juniorów GLKS-u i tylko swoim golkiperom zawdzięczają, że wynik nie był wyższy. Do końca spotkania, jeszcze tylko dwa razy udało się naszym piłkarzom umieścić piłkę w ich siatce. Bartek Ligocki i Karol Stachowicz ponownie popisali się efektownymi, a co najważniejsze skutecznymi strzałami! Koniec meczu i mamy 10:0!

Bramki dla GLKS-u: Marcin Szulc (2), Karol Stachowicz (2), Bartek Ligocki (2), Dawid Nadolski (2), Alan Czerwiński (2).

Podopieczni Filipa Skorego grali w składzie: Marcin Szulc (kapitan), Maciej Kaliszuk (bramkarz), Karol Stachowicz, Bartek Ligocki, Mateusz Mordaka, Mikołaj Cichański, Mateusz Błochowiak, Paweł Olijewski, Alan Czerwiński, Michał Kocoń, Maciej Winklarz, Dawid Nadolski, Adrian Wolny, Adam Wodnicki, Remigiusz Grabowski, Andrzej Koliński, Jan Perlik, Kamil Kozioł, Mateusz Sarnecki.

Kolejne spotkanie 28 maja na boisku w Żołędowie o godz. 16.30. Będzie to mecz z liderem Spójnią Białe Błota.